reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Mamy prawie 500 zgłoszeń! Prosimy o więcej! Wiem, że nie jest najłatwiejsza, ale obiecuję, że zrobimy wszystko, żeby spełnić wasze oczekiwania. Im więcej nam dacie info, tym więcej będziemy mogli zrobić. A ja dziękuję i jeszcze raz dziękuję :) Wypełnij ankietę, proszę. aniaslu - kliknij

    Nowa aplikacja do forum na smartfony

    Ufff. Długo to trwało, ale wreszcie możemy Wam pokazać nową wersję aplikacji na smartfony. Nie jest jeszcze idealna, ale Wasze uwagi pomogą nam doprowadzić ją do perfekcji. Linki i miejsce do wysyłania uwag - w tym wątku.

reklama

Szpitale ze znieczuleniem na dolnym śląsku

marqueess

Ciężarówka Lipcowa
Dołączył(a)
7 Styczeń 2013
Postów
10
Miasto
Bolesławiec
Rozwiązania
0
Proszę o opinię gdzie na Dolnym Śląsku można rodzić ze znieczuleniem zewnątrzoponowym, wiem że w Lubaniu podają tylko gaz rozweselający a w Bolesławcu nic. Proszę o opinię jak można rodzić ze znieczuleniem, jak wcześniej to zaplanować,czy potrzebna jest wizyta u anestezjologa i gdzie na Dolnym Śląsku zajdują się prywatne szpitale/kliniki gdzie za opłatą będzie można rodzić ze znieczuleniem.Pozdrawiam przyszłe mamy i obecne.Anna
 
reklama

kasiekz

Fanka BB :)
Dołączył(a)
20 Luty 2013
Postów
3 147
Miasto
dolnośląskie
Rozwiązania
0
Jakie prywatne szpitale?! Rodzilam we wroclawiu na brochowie i masz znieczulenie na żądanie:-) juz chyba 2rok to praktykuja i sami proponuja. Idziesz przed porodem na rozmowe do ordynatora i on zapisuje sobie ze chcesz znieczulenie, a przed samym porodem (juz podczas pobytu w szpitalu) masz spotkanie z anestozjologiem.
 

marqueess

Ciężarówka Lipcowa
Dołączył(a)
7 Styczeń 2013
Postów
10
Miasto
Bolesławiec
Rozwiązania
0
Jestem z Bolesławca, do Wrocławia mam 2h drogi, może zna ktoś szpital leżący bliżej.Pytam ponieważ w obrębie 150 km od mojego miejsca zamieszkania nie ma w szpitalach znieczulenia.

Ale, znalazłam:
1. jeden szpital też w Wałbrzychu gdzie jest pięknie opisane że znieczuleine dostanę bezproblemu tylko też 2h drogi.


http://www.szpital.walbrzych.pl/strony-2/o_szpitalu_info.htm


2.Świebodzice,lub Kowary (jeszcze dalej) również znieczulenie bez problemu

http://swiebodzice.emc-sa.pl/pl/szpital-mikulicz

Podobno w Legnicy można uzyskać znieczulenie zo, ktoś coś wie?
 
Do góry