reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale ze znieczuleniem na dolnym śląsku

marqueess

Ciężarówka Lipcowa
Dołączył(a)
7 Styczeń 2013
Postów
10
Miasto
Bolesławiec
Proszę o opinię gdzie na Dolnym Śląsku można rodzić ze znieczuleniem zewnątrzoponowym, wiem że w Lubaniu podają tylko gaz rozweselający a w Bolesławcu nic. Proszę o opinię jak można rodzić ze znieczuleniem, jak wcześniej to zaplanować,czy potrzebna jest wizyta u anestezjologa i gdzie na Dolnym Śląsku zajdują się prywatne szpitale/kliniki gdzie za opłatą będzie można rodzić ze znieczuleniem.Pozdrawiam przyszłe mamy i obecne.Anna
 
reklama
Jakie prywatne szpitale?! Rodzilam we wroclawiu na brochowie i masz znieczulenie na żądanie:-) juz chyba 2rok to praktykuja i sami proponuja. Idziesz przed porodem na rozmowe do ordynatora i on zapisuje sobie ze chcesz znieczulenie, a przed samym porodem (juz podczas pobytu w szpitalu) masz spotkanie z anestozjologiem.
 
Jestem z Bolesławca, do Wrocławia mam 2h drogi, może zna ktoś szpital leżący bliżej.Pytam ponieważ w obrębie 150 km od mojego miejsca zamieszkania nie ma w szpitalach znieczulenia.

Ale, znalazłam:
1. jeden szpital też w Wałbrzychu gdzie jest pięknie opisane że znieczuleine dostanę bezproblemu tylko też 2h drogi.


http://www.szpital.walbrzych.pl/strony-2/o_szpitalu_info.htm


2.Świebodzice,lub Kowary (jeszcze dalej) również znieczulenie bez problemu

http://swiebodzice.emc-sa.pl/pl/szpital-mikulicz

Podobno w Legnicy można uzyskać znieczulenie zo, ktoś coś wie?
 
Do góry