reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitalne S.O.S. lutówek 2013

Ania1973G

Fanka BB :)
Dołączył(a)
23 Czerwiec 2012
Postów
834
Miasto
daleko... :-D
Miejsce na wszelkie informacje od lutówek, które z jakiegoś powodu trafią do szpitala i chcą by trzymać za nie kciuki w tych ciężkich chwilach.

Ciąża to nie choroba, ale często musowa hospitalizacja jest niezbędna a i nasze wsparcie w tych chwilach nieocenione.

Wątek bez komentarzy !!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Laski trzymamy kciuki za AnneRoksanę która trafiła dzisiaj do szpitala ze skórczami. Właśnie dostałam od niej telefon i jutro idę ją odwiedzić. Rozwarcia nie ma, bo jak wiecie ma założony szew na szyjce - kto wie, czy gdyby nie ten szew to już by się akcja nie zaczynała. Zdam relację jutro co się dzieje.
 
Eve z nocy:

"Jestem w szpitalu, mialam skurcze co 5 min. wiec pojechalismy z wizja porodu a te wariaty podpiely mi kroplowke z fenkiem :wściekła/y: no i teraz musze tu lezec jak ta ciotka"

Kazalam jej odpiac kroplowke i rozkercac akcje ;-) zapytalam o szew, badanie i o to co lekarze jej wroza :-)

Eve z przed chwili:

"badali mnie ale nic nie powiedzieli :eek: doopki jedne ! maly z usg wychodzi na 2 tyg starszego i teoretycznie mogłabym rodzic ale jednak metryka pokazuje co innego bla bla bla ...mlody jest tak dlugi ze komputer wylicza mu wage na ok 10 kg:rofl2::-D ma cos w okolicach 3200. Kawal chlopa :-) a krazka mi wyciagnac mi na razie nie maja zamiaru."
 
Eve:
"lekarze chyba wiedza ze Bella pierwsza w kolejce :eek: rozwarcia brak, ale szyjka lekko rozpulchniona. Po kroplowce dostane tabletki ale nie bede brala :-D"
 
Napisalam do Eve sms z pytaniem jakie rokowania na rozpakowanie ;-)

EVE:

"Czekam na Belle a potem puszczam zaciski :-D a tak na serio to kazali mi sie faszerowac fenkiem ale jestem przebiegla niczym waz i nie biore go haha ! Oczywiscie moje przebieglosc ucieka sie tez do tego ze im wmawiam ze biore i ze pyszne psze pani ;-)"

"No i jak na ktg nie bedzie skurczy to jutro albo pojutrze wybywam z tego kurortu ! a co u orek? ciazowe usciski dla nich !
 
Informacja od marta-l

Na wizycie ciśnienie 140/90 i skierowanie na patologię ciąży. Tutaj 130/90 ale chyba zostanę. Póki co zrobili KTG i czekam na lekarza.
 
Info od Marty

ok 10:30 napisała, że jeszcze nic nie wie bo nie było wizyty, ciśnienie jest dobre, ale w moczu jej wyszły jakieś paskudy i białko. Wzięli mocz na ogólne i posiew.

Info o godz 12:
"Opuszczamy ten kurort:) mam sobie mierzyc cisnienie i w razie czego przyjechać. Od razu mi lepiej"
 
Marta-l prosi o rezerwację srebra, bo przyjęli ich na porodówkę:-)

W sumie już się może coś większego rozkręciło, bo sms przyszedł o 13 (ja odsypiałam noc i nie słyszałam :zawstydzona/y:) Na tamtą chwilę, leżała już na sali, pobrali jej krew i mocz do badania i czekała na decyzję co dalej.
 
reklama
Do góry