reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitalne sąsiadki

olka21

Fanka BB :)
Dołączył(a)
13 Maj 2006
Postów
479
:) :)Witam Was dziewczyny ;) ;)Chciałam podzielić się z Wami tym co mnie spotkało w szpitalu a właściwie kto!!
Leżałam na sali z trzema innymi mamusiami. Dwie były bardzo sympatyczne, ta trzecia zresztą też przynajmniej do pewnego czasu :-[ :-[
Już po kilku godzinach od przyjazdu do szpitala zaczęła dziwnie się zachowywać, tak jak ja i moje sąsiadki była po terminie porodu i dlatego skierowano ja na wywołanie. Wieczorem w dzień przyjazdu stwierdziła że wody jej odeszły więc położna przyniosła wkładkę żeby sprawdzić no i wiecie co się okazało....wypłynęła jej tabletka dopochwowa.
Nigdy nie nosiła majtek nie chodziła się myć, przed badaniami podcierała się papierem toaletowym, aż w końcu lekarz zwrócił jej uwagę i z wielkim hukiem poszła do łazienki.
Nie mogłyśmy wytrzymać w sali taki panował odór fuuuu aż w końcu same jej powiedziałyśmy że ma chodzić pod prysznic.

A jak miała iśc na oxytocyne to powiedziała położnej że ona nie ma nastroju na rodzenie i jest zmęczona i że nie idzie, ale lekarz siłą ja zaprowadizł
 
reklama
Ja na patologii ciąży też leżałam z pewną brudaską i też chodziła bez majtek, a na obchodzie to lekarze nawet nie chcieli jej badać tak o siebie nie dbała, aż trudno zrozumieć że w tej epoce gdy wszystko mamy ludzie tak o siebie nie dbają
 
Nie wiem czy wiecie ale przeciętny Polak żużywa 3 kostki mydła rocznie i myje się 2x w tygodniu.

Rozumiem że jest to statystyka i czasami daje mylne dane ale kurde to robi wrażenie i wcale nie jest to popzytywne wrażenie.
 
A fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj!!!
Ja to bym od razu zwróciła uwagę. Jestem czasem szczera aż do bólu. Nie tylko w szpitalach spotyka się brudasów!!!!!!! Jak jadę autobusem, czy tamwajem to wolę nie oddychać, szczególnie w upały. Polacy oszczędzają nawet na wodzie i środkach higienicznych. Ale cóż, mam NOWE PRZYSŁOWIE: Jak Cię czują tak Cię piszą. ;D ;D ;D. Pozdrawiam wszystkich czyściochów, a brudasy w kosmos!

 
Do góry