reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitalne wiadomości!!!!!!Bez komentarzy.

sms od Pysi z 11:57:

"Co tam u cioteczek z BB słychać? Moja gwiazda to mała cycolkowa pirania co mnie cieszy. Ciągle nam przeszkadzają, a to szczepienie a to badanie. Ja czuję się okropnie. Boli kurcząca się macica do tego nerw mi jakiś rwie od kręgosłupa po krocze i nogę, ale dostaje leki przeciwbólowe i jest znośnie. Pozdrawiamy wszystkie cioteczki i maluszki wrześniowe. Trzymamy kciuki za mamy czekające na swoje skarby, oby niebawem maluszki zdrowe zechciały opuścić brzuszki."



"No dziewuszka ma charakterek po mamusi, umie na swoje postawić. Lekko z nią nie będzie. Ma prawo płakać, szukać ukojenia w cycu jak obojczyk jej dokucza..."
 
reklama
Sms od Pysi:

"Hey jak tam samopoczucie? My dziś do domku o 20. Nie wiem kiedy na BB zajrzę. Mała prócz złamania obojczyka, które wymaga konsultacji neurologa i rehabilitanta musi 2 raz mieć badanie prawego uszka za 2 dni, bo niewyraźnie na nie słyszy, być może to od mazi płodowych, więc 2 dni mamy masować uszko aby mazie wyszły a jak nie pomoże to znak, że nie dosłyszy i musimy poradnie odwiedzić, trzymajcie kciuki za rączkę i uszko, aby było wsio ok. Pozdrawiam cieplutko"


Napisałam, że trzymamy kciuki i o Magi.



To 3mam kciuki za MAGI a ja wyję razem z niunią czasami. Mam nadzieję, że wsio się dobrze ułoży. Musi bo zwariuje. Problemów mam dość i nowych nie potrzebuję..."
 
Ostatnia edycja:
Sms od Magi78 z 14.57 (nie mogłam wcześniej)

"Hej, ja leżę na patologi i czekam aż się zacznie. Jak nie to jutro mam próbę oxy. Grażynkowo gotowe do wypuszczenia małego tylko skurczybyków brak. A jak u Ciebie? Pozdrowienia dla Ciebie i bb i 3majcie dalej kciuki"
 
Sms od Magi78:

"To ja rodzę. Pozdrowienia dla bb. Co u Was?"


"No ja mam skurcze co 2 min, ale dzięki drugiej kroplówie. Na razie 4h leci od 1 skurczu"
 
Ostatnia edycja:
Sms od Magi78 - zapytałam czemu cc:

"No przez 8.5h rozwarcie stało w miejscu, czyli było n na 3.5 cm. Do tego wody musieli przebić. I jeszcze, żeby było mało to mały był źle główką wstawiony. No i w rezultacie musieli zrobić cc"
 
reklama
Sms-y od Ritki:

"Od rana jestem na porodówce, od 12 mam założony balonik. Na razie nic się nie dzieje. Jeśli do jutra nie ruszy - dostanę kroplówkę. Boję się, to oczekiwanie mnie wykańcza. A co u ciebie i na bb?"

Zapytałam, czy pojawiły się już jakieś skurcze.

"Na początku po założeniu, ale szybko minęły. Teraz cisza. Najgorsze, że mąż jutro jest dostępny do 12 :-( a potem to będę zdana sama na siebie!"

"Balonik do jutra, o ile sam nie wypadnie! Potem jeśli jest rozwarcie dają oxy! Opieka bdb - jestem pod wrażeniem"


Napisałam, że trzymamy kciuki!

"Dziękuję tobie bardzo i wszystkim dziewczynom! Życzę, aby ciebie ruszyło samoistnie :-)"
 
Do góry