reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitalne wiadomości!!!!!!Bez komentarzy.

Wiadomość sms od Agusska:
Cześć :-) Jestem w szpitalu od wtorku. Zrobili mi USG i okazało się, że jednak mam zarówno hipotrofię jak i małowodzie :(
Szymuś zatrzymał się w 32 tc a ja jestem już w 36tc :( We wtorek wyłam jak bóbr i byłam załamana, teraz dzieki dziewczynom z sali i naprawdę świetnym lekarzom jestem dobrej myśli, tym bardziej że jestem pod stała opieką :) Codziennie dostaję 2 kroplówki i lek na polepszenie przepływów. Dwa razy dziennie wykonują mi KTG. Wierzę, że będzie lepiej ale przeraża mnie myśl, że mam tu zostać do porodu. Kolejne USG będzie za 2 tygodnie i zobaczymy, co dalej. Pozdrawiam Was wszystkie i trzymam kciuki za same pomyślne wieści:)Beniaminko, a co u Ciebie i Dziewczyn? Odezwała się Tak Ja ? Buziaki :)
 
reklama
Wiadomość sms od Angelus - przekazałam jej nasze wszystkie gratulacje i pozdrowienia. Dzisiaj napisała :
" Dziękuję Dorotko Tobie i Dziewczynom na BB. Dzisiaj się niestety dowiedziałam, że Wikusia ma pęknięty obojczyk ( stało się to przy porodzie), więc jestem w niezbyt dobrym nastroju.Poza tym ładnie je i wygląda coraz fajniej."
 
Wiadomość sms od Agusska z 23.08. :
"Cześć :) Ja niestety ciągle muszę czekać aż kroplówki i leki zaczna działać:( Póki co zaczynam fiksować bo zawsze byłam aktywna a teraz dzień mija niemalże na jedzeniu i spaniu:( Kochana mam nadzieję że antybiotyk przegoni choróbsko:) Całuski dla Ciebie i dziewczyn, trzymam kciuki by nasze forum wypełnione było samymi dobrymi nowinami i dziękuję Wam za pamięć :)
 
Wiadomość od Wolfheart z 5.48

Jestem w szpitalu bo czułam mało ruchów.Przebili mi pecherz o 1 w nocy a teraz mam 4cm rozwarcia. Trzymajcie kciuki wolfheart.
Odpisałam ze trzymamy kciuki ....
 
Wiadomość od Wolfheart

"O 10.25 przyszedł na świat Jaś- 2880g, 50cm, 10pkt. Nie wiem jak to zrobiłam, ale poszło siłami natury. Jest słodki."
 
Wiadomość sms od Sary z godz . 21.22 :

"Halo, leze w szpitalu mam skurcze co 20 min rozwarcie tez spore. Jak dotrwam to jutro o 7.30 cc. Buziaki Saraa"
 
wiadomość od trixi

witajcie, Kasia przyszła na świat o 8.20 waży 3220 i ma 51 cm, cesarka jest ok, Jesteśmy przeszczęśliwi .Buziaki ciociom wrześniówkom !
 
Wiadomość sms od Sary z godz14.38 :

Dziekuje dziewczyny za kciuki.Maximilian jest juz ze mna.Urodzil sie przez CC o 8.43. wazy 3340 i ma 51 cm. tata byl caly czas na sali op i plakal jak dziecko.A Maxiu jest cudowny.
 
wiadomośc od trixi

" to jednak udało mi się urodzić z Sarą jednocześnie :) Wielkie gratki i buziole od Kaśki dla Maxia!"
 
reklama
Wiadomosc od Justyny:

"Jestem jeszcze w dwupaku. Na IP przyjechalam dopiero dzis ale jak zobaczylam lekarzy to skurcze ustaly. Szyjka sie trzyma. Wieczorem bede miec usg jak sie nie rozkreci do juyra towracam do domu. Pozdrow wszystkie dziewczyny."
 
Do góry