reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitalne wiadomości!!!!!!Bez komentarzy.

Wiadomosc od Wolfheart ; napisałam jej o Trixi i Sarze.

"Pozdrawiam nowe mamusie.Mój poród nie był taki zły, opisze jak wróce na net. My sie mamy całkiem dobrze, karmienie jakos tam idzie. Pozdrawiam."
 
reklama
Sms od Justyny o 23.11

"Jestem na porodowce. Sa skurcze i robi sie rozwarcie. mam nadzieje ze to jest to:)"

i nastepny dzis o 10.05

"skurcze coraz silniejsze i w miare regularne ale rozwarcie nic nie ruszylo dlatego zostawiaja mnie do jutra. Lekarz na obchodzie stwierdzil ze to nie porod jeszcze."
 
Wiadomość sms od Agusski z godz . 15.00:

Cześć:) Szymek urodził się dziś o 6.23 waży 2420 g i ma 49 cm. Dostał 10 pkt :) Wody odeszły mi o 1.15 miałam cesarkę a teraz leżę na sali poporodowej i czekam na 19 y móc zobaczyć na dłużej i przytulić moją kruszynkę urodzoną w 37 tygodniu. Buziaki! :-)
 
Wiadomość od Wolfheart

"Wszystko jest ok, więc jeszcze dzis nas wypisują. Powoli sie zbieramy.Tylko nie wiem kiedy usiąde do komputera.Pozdrawiam i kciuki za całą reszte forum."
 
Wiadomość od Emilia1103:

"Do szpitala pojechałam o 4 rano, skurcze co 20 minut ale nic większego się nie dzieje. Leżę podpięta pod ktg i jak nic się nie wydarzy to wieczorem wyjdę. Pozdrowienia dla całego bb."
 
Wiadomość od Emilia1103 (sorki że tak późno ale problem z netem):

"Witam z rana. przez noc się zaczęło rozkręcać. Moja położna stwierdziła że o 10 przewiozą mnie na porodówkę i dadzą kroplówkę na przyspieszenie więc dziś pewnie Krystianek przyjdzie na świat. Dziękuję z góry za kciukasy."


Wiadomość z g.11.30:

"Leże na porodówce. Wody odeszły więc na pewno dziś będzie dzidzia."
 
Ostatnia edycja:
Wiadomość od Emili1103:

" Krystianek urodził się sn o 15.10, waga: 2950 i 51cm".

Pogratulowałam i kazałam ucałować małego od nas wszystkich.
 
Przepraszam, że dopiero teraz wstawiam wiadomość, ale dostałąm ją w drodzę na wesele i teraz dopiero wróciliśmy...



Wiadomość od Mysia618 nadeszła o 14:58

"Cześć kochana na wstępie pozdrawiam całe BB o godzinie 9 przyjechałam do szpitala i czekając na swoją kolej, by zrobić ktg minęlo 1,5godziny. Gdy czekałam na swoją położną minęła następna godzina. Niestety ona poszła odbierać poród i następne dwie godziny czekania, o 14 przyjęli mnie na oddział. Jak na razie siedzę z moim na sali, zostałam porządnie zbadana ginekologicznie, myślałam za przeproszeniem, że się zesram z bólu. Teraz jeszcze czeka mnie rozmowa z ordynatorem. Jak na razie to mam1,5cm. rozwarcia i jeśli do poniedziałku coś nie ruszy to będę mieć wywoływany poród. Pozdrawiam Was wszystkie. Mysia 618"
 
Wiadomość sms od Dorotki1 z godz 6.19 :

" O 4.20 przyszła na świat Oliwia, sn, 3240 i 54 cm, zaczęło się o 1.30, jestem przeszczęśliwa, właśnie się poznajemy "

Pogratulowałam Dorotce i zapytałam , jak się czują Obie i napisała :

"Wsio Oki, czujemy się dobrze, ja leżę, mała spi obok, pozdrowienia i całusy dla wszystkich i takich ekspresowych porodów "
 
reklama
Wiadomość od Mysia618

"Witajcie ja od 5 rano nie śpię, w nocy wzięli mnie na ktg i wyszły sporadyczne skurcze. Teraz czekam na obchód, ciekawe, co lekarz zdecyduje. Jestem myślami z wami ;*leże na sali dwupokojowej, jest fajnie, ale dziś wypisują do domu dziewczynę, z którą leżę. Jak coś będę więcej wiedzieć- dam znać. Miłego dzionka. Trzymam kciuki za was wszystkie"
 
Do góry