reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitalne wiadomości!!!!!!Bez komentarzy.

Wiadomość od Dorotki1 sms :

" Całusy dla Was wszystkich, ja też jestem w szoku, nawet nie myślałam, że tak ekspresowo pójdzie, wam też szybkich ropakowań, ale mam zakwasy "
 
reklama
Wiadomość od Mysi618

"Pozdrowienia i gratulacje dla rozpakowanej Dorotki. Rano była wizyta, wpadł taki stary, siwy ordynator i powiedział, że zabierze mnie za chwilę na badanie.Z tego, co dziewczyny z sali mówiły to jak będą mnie badać to zesram się z bólu". już się boję. Czuję się źle w szpitalu, jakaś zrezygnowana jestem.Ale wierzę, że wszystko będzie ok. Pozdrowienia i kciukasy dla Was. Jestem z Wami myślami z całym BB!"
 
Sms od Karolinkare, pozdrowiiłam ją od całego forum: "Czesc jestem juz po cc. Termin sie troche przedluzyl maluszki na swiat przyszly 1030. Olivier 2280 a Victoria 2400 leza w inkubatorze a ja pod kroplowka odpoczywam pozdrawiam cale bb"
 
Przesyłam z opóźnieniem sms od Dorotki1 z godz. 12 :
"Serdeczne pozdrowionka ze szpitala, mała cudna mówię Wam, a co na BB, która nastepna sie szykuje ? "
 
Napisałam Dorotce o gratulacjach od nas i o tym,że wkleję zdjecie Oliwki , ale wieczorem bo nie mam kabelków. I oto zwrotny od niej :

"Oki, mega ogromne całusy dla wszystkich dziewczyn, juz mi sie za Wami teskni, do środy "
 
Sms od Dorotki, napisała go Beniamince, ale ona chwilowo jest bez Internetu, więc pozwolę sobie go przepisać:

"Hej, wielkie dzięki za pamięć :-), całusy ogromne dla całego bb, już nie możemy doczekać się powrotu do domu, ssaczek co trochę na cycu, ale dobrze bo cycuchy pełniejsze, pozdrawiamy i życzymy wszystkim szybkich porodów, ps. wychodzę dziś"
 
sms od Mammi:

"Jestem na patologii. Czekam na wyniki badań i okaże się co dalej. Prawdopodobnie jednak cesarka. Mały wg USG 3900 g więc jednak pulpecik. Pozdrawiam mammi"
 
Wiadomość sms od JoliMI z południa:

"Ja jestem już w szpitalu.Jutro robią cięcie.Nie chcą zwlekać i chcą robić póki nic złego się nie dzieje. A Ty kiedy? Dzis masz chyba wizytę u lekarza"
Odpisałam,że jestem zaskoczona i że trzymam kciuki.Nastepny sms:
" Mnie też ciarki przeszły, bo tego się nie spodziewałam. Woli nie ryzykować. Stwierdził że lepiej dzidzia mniejsza niż żeby się coś miało stać. Ciekawe kiedy Tobie wyznaczy termin? "
 
reklama
sms od Mammi o godz.15.27:

" Jestem po cesarce. Igorek jest już po tej stronie i ma 3260g. Ja na razie leżę po znieczuleniu. Buziaki"
 
Do góry