reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitalne wiadomości!!!!!!Bez komentarzy.

Wiadomość od Mysi 618

"Kochana jutro znów mam prowokacje. Kto wie może już w końcu urodzę. Trzymajcie kciuki, ja za Was też trzymam i jestem myślami z Wami:)o której na tą kroplówkę idę nie wiem, ale jestem cała zestresowana.Juz nie mogę się doczekać, aż Wam wszystko na forum napiszę. Oj, bo jest dużo do pisania. Dobranoc"
 
reklama
sms od 22marietta dn.01.09.2010 :

"Hej kochane tu marietta, pisze ze szpitala, mialam miec dzis tylko ktg,ale ze termin na dzis to lekarz kazal zostac...Jak bedzie sie cos działo dam znac prosze trzymajcie kciuki o szybki rozwój akcji...pozdrawiam"
 
SMS od JoliMi z 1.09
"Wczoraj o 23:10 przez CC urodziłam syna ,2570kg,48cm.Odkleiło mi sie łożyskoi trzeba było natychmiast .Cud ze tak to sie skonczyło":-)
 
sms od KERNY

HEJ,OD WCZORAJ JESTEM W SZPITALU,SZEW SCIAGNIETY,A SKURCZE MINELY,PEWNIE W TYM TYG.NIC Z TEGO ,A MIALAM NADZIEJE,POZDROW DZIEWCZYNY
 
wieści od Mammi:
"Hej. Dzisiaj rano wstałam z łóżka. Pomału sie rozkręcam.Małego nie mam jeszcze przy sobie. Może popołudniu będziemy już razem. Buziaki dla całego BB"
 
sms od 22marietta dn.03.09.2010 o godz. 9. rano

"Dziewuszki trzymajcie kciuki zrobiło sie rozwarcie, przenosza mnie na porodówkę...buziaki. Marietta"
 
Sms od Mcdracula:
"Jestem w szpitalu. w nocy mialam skurcze takie co 5 min ale nie bardzo bolesne a na ktg wyszlo 127. czekam na wizyte o 9. urodzila ktoras? "

przekazalam ze bedziemy trzymam kciuki za rozwiniecie akcji:)
 
sms od karolinkare

'jeszcze w szpitalu,bo synek ma zoltaczke,moze wyjadziemy jutro, wszystko w porzadku oprocz tego,ze jeszcze boli'
pozdrawia wszytskie
 
Wiadpmość sms od JoliMI z godz. 12.34 :

" Od dziś jestem przeniesiona na normalna salę.Dwuosobowa.Synusia mam przy sobie uczy się powolutku ssać ale ze względu na to, ze wczesniaczek dodatkowo dopóki nie będę miała całkowitej laktacji musi być dokarmiany. Ogólnie cc koszmar ale cię nie straszę "

 
reklama
sms od 22marietta dn.03.09.2010 o godz. 19.

" Jeremiaszek przyszedł na świat dziś o godzinie 17.50. Waga 3800 g i 58 cm. Cięzko było ale dalismy radę. Pozdrawiamy ciotki bebowe. A co na bb?"
 
Do góry