reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sztuczniaczki

  • Starter tematu kasiula matula
  • Rozpoczęty
reklama
ja tez podaje sztuczne choc cycem tez karmie ale niewyrabiałam z moim małym głodomorem
było jakiś czas temu podejrzenie skazy białkowej i dawaliśmy Maksiowi NAN HA (17.50 za puszke) ale tydzien temu przeszłam juz na zwykly nan i jest OK
dzis niestety cos malemu wyszlo na brzuszku i skroniach ale podejrzewam ze od margaryny ktora niepotrzebnie zaczelam jesc, a moze dlatego ze skonczylo mi sie oilatum w którym byl kąpany..
 
Emila jest na nanie 1 tylko jak juz pisalam doktorka dała wskazówki na rozszerzanie diety bo mała sie juz nawet nanem nie najada ale nie miala po wprowadzeniu mleka zadnych kolek ani wysypek jest ok
 
kasiula już rozszerzenie diety? co ci radziła lekarka? zagęszczanie kaszką może
a ile razy Emilka je i jak dużo?
 
mamaoli pisze:
kasiula już rozszerzenie diety? co ci radziła lekarka? zagęszczanie kaszką może
a ile razy Emilka je i jak dużo?
Tak mamy juz zageszczac kleikiem ryżowym raz dziennie
i podawać raz dziennie NAN2
za dwa trzy tygodnie podac soczki jabłkowy i marchewkowy
teraz z mieszanka kleiku Emila je co 3-4godzinki 150lub120ml
 
ja też dopisuje się do listy. Karmimy mieszanką bebilon 1 i mamusine mleko. Walka o laktacje nadal trwa mały chętnie cyca je ale mleka mało. Zjada co 2 godziny z zegarkiewm w ręku około 120 w nocy ostatnio najada sie cycem ewentualnie dojada 20 - 40 ml sztucznego mleka.
 
reklama
ja sobie pluje w brode przez ta szkołe nieszczesna nie odciagalam za czesto i potem nawet mała nie chciała ciągnąć
ale na szczeście istnieje coś takiego jak sztuczne mleczko ;)
 
Do góry