reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sztuczniaczki

  • Starter tematu kasiula matula
  • Rozpoczęty
katiNJ pisze:
Moje dziecie nie chce pic zadnych herbatek ;D
mojeteż nieza bardzo więc używam podstępu. herbata jak nie chce to butla z mlekiem potem cyc i tak na zmiane. MOże kiedyś polubi herbatki :)
 
reklama
ja malinkowo meliskowa jest też z hippa
co do chęci picia to Emila tez nie bardzo lubiła ją koperek rumianek
ale malinka dobrze jej smakuje
 
Hej Dziewczyny!
Dawno mnie tu nie było. Podczytywałam jednak niektore wątki, szczegolnie ten o laktacji. Też mam problemy z pokarmem, w dodatku mój synek ma skazę białkową i je nutramigen.
Mam pytanie do Kaski76, czy podajesz Kasiu nutramigen mieszany ze swoim mlekiem? czy osobno nutramigen i dajesz piers? bo ja mieszam nutra z pokarmem a piers daje tylko w nocy i kosztuje mnie to duzo zdrowia , bo młody niechetnie pije. /Mieszam nutra z pokarmem, żeby synkowi umilic picie tego wstretnego mleka ale nie wiem, czy dobrze robie

Pozdrawiam, Brusia
 
Brusia: ja nutra mieszam tylko i wyłącznie z wodą mineralną przegotowaną. robię tak jak pisze na instrukcji obsługi. a nutrę podaję jako uzupełnienie cyca lub jako samodzielny posiłek.
 
kaska 76, dziekuje serdecznie za odpowiedz. Chyba faktycznie bede małemu podwac osobno pokarm a osobno nutre. co do karmienia piersia, to juz i tak chyba zrezygnujemy z tej opcji. od 1, 5 miesiaca stosuje diete eliminacyjna, bardzo restrykcyjna, mimo to maly ma nadal liszaje na buzce, jak tylko jedne znikna, za kilka dni pojawiaja sie nowe. Maly sie meczy i ja tez. Nie widze sensu dalszego podtrzymywania takiej sytuacji.

Pozdrawiam
 
brusia popieram

A u nas chyba żadnej skazy białkowej nie ma tylko synuś nie toleruje... bebika, bo dostawal na początku, później był NAN HA , podałam zwykły NAN i było OK a we wtorek kupiłam bebiko bo akurat nana nie było i buźka coraz brzydsza z dnia na dzień..
 
mój Bartus z ledwościa toleruje tylko bebiko omneo - więc do słupska na zajecia zabieram całą rodzine razem z psem....
 
reklama
Do góry