reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sztuczniaczki

  • Starter tematu kasiula matula
  • Rozpoczęty
Witam!
Pragnę dopisać naszego Filutka do listy waszych cudnych sztuczniaczków. Pijemy NAN1 i na razie wszystko jest w porządku. Filip wypija 120 a czasemj 150 ml. Duuuuży z niego chłop ale jak sobie poje to wytrzymuje 4 godzinki
 
reklama
Mój Adaś pił Nan HA Sensitive a ja mogłam być świadkiem rozwijającej się u niego skazy. Najpierw były dolegliwości żołądkowo-jelitowe (mimo, ze akurat sensitive powinien im zapobiegać) a potem stopniowo dochodziły inne objawy w postaci krostek na czole, policzkach i za uszami. Podejrzewałam skazę białkową (obydwoje z mężem jesteśmy alergikami a ja bardzo źle torleruje mleko) ale lekarka mi wmawiała, że to potówki.No i skończyło się na całej obsypanej buzi i podaniu nutramigenu. Dolegliowści brzuszkowe zniknęły ale buzia raz na jakis czas znowu brzydka. Chociaz ten nutramigen potwornie śmierdzi, przynajmniej wiem, że nie zaszkodzi małemu.
 
apanasek pisze:
Witam!
Pragnę dopisać naszego Filutka do listy waszych cudnych sztuczniaczków. Pijemy NAN1 i na razie wszystko jest w porządku. Filip wypija 120 a czasemj 150 ml. Duuuuży z niego chłop ale jak sobie poje to wytrzymuje 4 godzinki
Kamil jak zje 120 to wytrzymuje tylko 2 godziny. NIe ważne czy po cycu czy po bebilonie. :( W nocy 3-3,5
 
czesc :) moja Nadusia przesypia cała noc....ostatnie karmienie jest miedzy 22-23 i dostaje ok 90-120ml Bebiko...ale od dzis zmieniamy mleko...okazało sie ze ma skaze białkowa i przechodzimy na preparat bezmleczny-sojowy.....

dodam ze odstawiłam ja dwa tygodnie temu od piersi bo juz przy niej marudziła i sie "wykrecała"....chyba bede musiałam jednak ja zmusic do piersi...
 

Kamil jak zje 120 to wytrzymuje tylko 2 godziny. NIe ważne czy po cycu czy po bebilonie. :( W nocy 3-3,5
agawa to niezły głodomorek z Kamilka
mój Maksiu przesypia gdzieś od 22,23 do 4 czasem 5 , dostaje cyca i jeszcze do 7,8 pośpi
a mleka jednorazowo zjada 120ml czasem niecałe
przeważnie to jest jedna butelka koło południa i jedna wieczorem a reszta cyc
 
mamaoli pisze:
agawa to niezły głodomorek z Kamilka
mój Maksiu przesypia gdzieś od 22,23 do 4 czasem 5 , dostaje cyca i jeszcze do 7,8 pośpi
a mleka jednorazowo zjada 120ml czasem niecałe
przeważnie to jest jedna butelka koło południa i jedna wieczorem a reszta cyc
no i efekty wagowe widać no ale co mam zrobić przecież nie zabronie dziecku bo drze się w niebogłosy jak nie dostaje jeść Choć ostatnio wydaje mi sie ze w dzień je troszke mniej przesuwają się godziny 2-2,5 no i ostatnio jadł od 50 - 120 w dziń. Do południa nie chce mu sie jeść tak od 2 dni. :)
 
agawa nic się nie martw Kamil ma akurat teraz takie potrzeby i tyle :)
różnie to jest: moja Ola jak była w wieku Maksia to jadła mniej choć w wadze urodzeniowej nie było dużej różnicy
Ola: 3550
Maks:3850
Ja ciągle słyszę ,że chłopaki więcej jedzą ;D
 
dziewczyny czy ktoras z was uzywa mleka humana???
ja podaje nan juz zageszczony i zaczyna sie dziac to co z nan1 samym bez zageszczenia mala coraz czesciej sie domaga

maz mnie przekonuje na humane bo na recepte za ta sama cene co nan jest dwa razy tyle humany
noi jest jedno sycące mleko a nie1 czy 2

sama nie wiem czy zmieniac mleko ::)
 
reklama
Do góry