reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Uwaga! Zaczynamy odliczanie! Tego nie przegap i przygotuj się z nami do Świąt. mam nadzieję, że ten link zadziała ;) Jesli masz problem z wysłaniem zgłoszenia - napisz do mnie - aniaslu KALENDARZ ADWENTOWY - kliknij

    A jesli wybierasz się w zimową podróż nie zapomnij wziąć ze sobą tego zestawu. Co wolisz? Ciepły śpiworek do wózka, czy miękką wkładkę. Ja osobiście jestem fanką mufki. Zobacz i wybierz!

reklama

Szukam ciężarną model

Dołączył(a)
4 Wrzesień 2016
Postów
1
Rozwiązania
0
Witam.
Ja niedawno przeniosłam się do Wrocławia. Nie bardzo dobrze mówię po polsku. Mam ciekawą ofertę dla przyszłych mam: darmowa sesja zdjęciowa w zamian za kilka spotkań dla praktyki mówionego języka polskiego.
Mam kilka ciekawych pomysłów i sukienek.
Moje prace: Link do: Pregnancy
proszę pisać tutaj lub na facebook https://web.facebook.com/eva.gai.16
 
reklama

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry