reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam cokolwiek na temat procedury z surogatką ?

Dołączył(a)
24 Styczeń 2016
Postów
10
Szukam jakiejkolwiek informacji na ten temat , czy warto szukac surogatki , czy ktos ma doswiadczenie ? Bardzo prosze o pomoc w tym temacie .
 
Ostatnia edycja:
reklama
W Polsce to troche skomplikowany temat ale na Ukrainie jest to całkowicie legalne.


tak ,wiem o Ukrainie ,ale to prawdopodobnie przez agencje i koszty sa horrendalne .ale jest duzo ogloszen dziewczyn chetnych , da sie w Polsce tylko od czego zaczac , szukam kogos kto juz to z pozytywnym finalem przeszdł
 
W Polsce dziecko urodzone przez surogatke prawnie nalezy do niej bo nie liczą sie geny tylko kto je urodzil.... Adopcja ze wskazaniem tez nie jest taka prosta jakby sie wydawalo a i w papierach nie Ty figurujesz jako matka biologiczna. No i nigdy nie masz pewności ze surogatka odda Ci jakby nie bylo Twoje dziecko. Na Ukrainie tego nie ma... Pewnie sa dziewczyny które oglaszaja sie same.... Podpisujesz z taka umowe i czekasz na swoj cud. Osobiście nie znam nikogo kto skorzystal z takich "uslug" wiec za bardzo Ci nie pomoge. Moze jednak postanowisz sama ciaze donosic.... Ale to juz osobista sprawa. Zycze powodzenia:)
 
W Polsce dziecko urodzone przez surogatke prawnie nalezy do niej bo nie liczą sie geny tylko kto je urodzil.... Adopcja ze wskazaniem tez nie jest taka prosta jakby sie wydawalo a i w papierach nie Ty figurujesz jako matka biologiczna. No i nigdy nie masz pewności ze surogatka odda Ci jakby nie bylo Twoje dziecko. Na Ukrainie tego nie ma... Pewnie sa dziewczyny które oglaszaja sie same.... Podpisujesz z taka umowe i czekasz na swoj cud. Osobiście nie znam nikogo kto skorzystal z takich "uslug" wiec za bardzo Ci nie pomoge. Moze jednak postanowisz sama ciaze donosic.... Ale to juz osobista sprawa. Zycze powodzenia:)
Cóz , pisze sie tu o wszystkim , liczylam ze ktos mi pomoze kto ma jakiekolwiek doswiadczenie , te wiadomosci to sama przeczytalam a nawet wiecej , dziękuje za checi chociaz ostatnie zdanie brzmi niezbyt milo , ale gwoli wytlumaczenia bo nie mam nic do ukrycia ,jestem obecnie po 5 nieudanych in vitro , i na ciąze nie mam szans ,

ponawiam pytanie moze jednak ktos cos wie z doswiadczenia ?
 
Ostatnia edycja:
Ciężko uzyskać na publicznym forum jakiekolwiek informacje na temat czegoś co jest nielegalne...
Po za tym temat raczej niszowy więc ale życzę Ci powodzenia w szukaniu informacji.

Dulce a możesz mieć dzieci? Masz? Jak tak to się nie wypowiadaj bo akurat o twoją ocenę to nikt tu nie prosi...
 
Dziękuję dziewczyny ,tak- dokladnie , nie nalezy osadzac ,dopoki samemu sie czegos nie przezylo , nie mozna mowic tez ,, mnie to nie dotyczy ,, bo moze sie okazac predzej czy pozniej ze jednak dotyczy tak sie dzieje w kazdej dziedzinie zycia . Wiem ze nielegalne ale duzo rzeczy jest nielegalnych a w necie pelno wiadomosci , rozmawiac mozna o wszystkim ,dzielic sie wiadomosciami i doswiadczeniami tez , skoro dziewczyny chętne zostania surogatką umieszczaja ogloszenia , to moze jakas druga strona zechce sie podzielic doswiadczeniem , watpliwosciami czy wogole techniczna stroną takiej drogi do zostania rodzicami ...
 
Malaja dzięki za dobre slowa , masz racje ze temat niestety kontrowersyjny i niszowy , ale mimo wszystko duzo jest nielegalnych rzeczy - na legalu w necie , poczawszy od lekow , uzywek, akcesoriow , mozna mnostwo rzeczy kupic ,i wtedy ludzie nie sa tak okrutni w krytyce i osadach ,kupuja sprzedaja czasami ... smierc , a ja pytam o zycie i szczescie .?
 
reklama
Szukam jakiejkolwiek informacji na ten temat , czy warto szukac surogatki , czy ktos ma doswiadczenie ? Bardzo prosze o pomoc w tym temacie .
Rafka, jak Twoje losy potoczyły się w tym kierunku? Sama jestem chyba w tym samym momencie co ty 6 lat temu. ☹ szukam kogoś, z kim mogłabym o tym porozmawiać. Z kimś, kto faktycznie to przeszedł.
 
Do góry