reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam do wynajęcia

kabaretka

Fan(ka)
Dołączył(a)
26 Listopad 2008
Postów
850
Miasto
Warszawa
Witam!
Troche watek malo zwiazany z rodzicielstwem, ale poszukuje kawalerki lub mieszkania 2 pokojowego do wynajecia od czerwca 2009 na terenie Warszawy. Oczywiscie istotna jest cena, jako ze jestem tzn bede w polowie czerwca samotna mama, i nie mam gdzie mieszkac, jak sie malenstwo urodzi, wiec jesli macie moze jakies informacje/ namiary/ cokolwiek to bardzo bym prosila o kontakt.
Pozdrawiam.
 
reklama
Cześć!
Ja też szukam mieszkania w Warszawie, jeśli jeszcze nic nie znalazłaś to polecam GumtreePolska: Darmowe ogłoszenia drobne, ogłoszenia poszukiwania domów, mieszkań, mebli, rzeczy osobistych, domów na wakacje, zwierząt, pracy, CV, samochodów, usług, wydarzeń, urządzeń, dyskusje itd. - w odróżnieniu od większości portali jest tam sporo ogłoszeń prywatnych (bez żadnych prowizji dla agencji i takich tam). Można też dać bezpłatne ogłoszenie czego się poszukuje.
Powodzenia - choć mam nadzieję, że już masz ten problem z głowy :)
Pozdrawiam!
 
Witam!
Troche watek malo zwiazany z rodzicielstwem, ale poszukuje kawalerki lub mieszkania 2 pokojowego do wynajecia od czerwca 2009 na terenie Warszawy. Oczywiscie istotna jest cena, jako ze jestem tzn bede w polowie czerwca samotna mama, i nie mam gdzie mieszkac, jak sie malenstwo urodzi, wiec jesli macie moze jakies informacje/ namiary/ cokolwiek to bardzo bym prosila o kontakt.
Pozdrawiam.


propoinuję sprawdzić:

http://rejonowamieszkanie.webpark.pl/
 
Może któraś z Was ma do wynajęcia dużą kawalerkę, gotową na przyjęcie trzyosobowej rodziny w cenie do 1000 + opłaty, proszę o wiadomość na pw, bądź mail lagajka@wp.pl. Mieszkamy teraz na czwartym piętrze bez windy, w mieszkaniu nadającym się tylko do remontu, a pod koniec października na świat przyjdzie pociecha. Wizja nieszczelnych okien i innych podobnych utrudnień zmusza nas do poszukania czegoś bardziej odpowiedniego. Z góry dziekuję za pomoc.
 
Do góry