reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

 • UWAGA. 29.03 widzimy się o 11:00

  Psychiatra odpowie na wasze pytania. Musieliśmy przełożyć z dzisiaj Dołącz .

  UWAGA. Link do nagrań ze specjalistami!

  Na razie z położną, pediatrą i ginekologiem położnikiem Zobacz .

  Koronawirus. To musisz wiedzieć.

  Wiadomości, rozmowy, wsparcie Dołącz.

reklama

szukam dobrego dermatologa w Łodzi

z_łagiewnik

Początkująca w BB
Dołączył(a)
8 Czerwiec 2010
Postów
23
Rozwiązania
0
ponoć dobrzy dermatolodzy przyjmują w prywatnej klinice DERMOKLINIKA na rogu Mickiewicza i Kościuszki (wejście od Mickiewicza)
tu jest kontakt
 
reklama
Dołączył(a)
11 Grudzień 2017
Postów
13
Rozwiązania
0
Jeszcze nie mam zbyt dużej znajomości w lekarzach. Ale znajoma kilka miesięcy temu też szukała w Łodzi dermatologa najpierw dla siebie, a później dla swojej córki (wprawdzie już bardziej nastolatki) i trafiła do nowej poradni, w której (na szczęście) pracują lekarze różnych specjalizacji. Po zapisaniu się do tej pani dermatolog Link do: Dermatolog Łódź | Poradnia MelissaMed nie bardzo wiedziała czego się spodziewać, bo wcześniej odsyłali ją bez żadnej konkretnej diagnozy. Ta wizyta okazała się jednak inna, bo na spokojnie mogła powiedzieć o swoich problemach, objawach itd. I oprócz długiej recepty, dostała też skierowanie na badanie i zalecenia kolejnych wizyty, żeby opracować sposób leczenia. Teraz zapisała tam też córkę, bo też zauważyła problemy ze skórą. Podobno takiego leczenia pani doktor się też podjęła. Nie wiem jak jest w przypadku młodszych dzieci, ale najlepiej skontaktować się bezpośrednio z poradnią - odpowiedzą na wszystkie pytania i zaproponują jakieś rozwiązanie.
 
Dołączył(a)
11 Grudzień 2017
Postów
13
Rozwiązania
0
Również poszukuję. Byłam już u kilku, ale z żadnego nie byłam zadowolona, bo problem z cerą ciągle powraca.
 
Do góry