reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

szukam dobrego dermatologa w Łodzi

jeszcze raz tutaj pisze że ja robiłam w matce polce potrzebne skierowanie od pediatry i aktualnla książeczka ubezpieczeniowa
 
reklama
Witam wszystkie Mamy,

Czy ktoś może podpowiedzieć ile kosztuje wykonanie testów alergicznych i jak długie są terminy, może macie do polecenia jakąś przychodnie?
Szukam prywatnych gabinetów bo nie mieszkam w Polsce na stałe.

Z góry dziękuję.
 
Ja robiłam usg w NZOZ Kalmia na ul. Fabrycznej 25. Do lekarza nie mam zastrzeżeń, jedyny misnus to to, że nie ma przewijaka, ale w sumie to usg to chwilka czasu, więc mozna dac radę.
 
Ja robiłam usg w NZOZ Kalmia na ul. Fabrycznej 25. Do lekarza nie mam zastrzeżeń, jedyny misnus to to, że nie ma przewijaka, ale w sumie to usg to chwilka czasu, więc mozna dac radę. Płaciłam 70zł. Z tego co wiem wiem to ten lekarz przyjmuje tez na Zielnoej tylko bierze tam 100zł.
 
Na Maratońskiej nie potrzeba żadnego skierowania ani książeczki zdrowia. Nie trzeba się również umawiać na wizytę. Jedyny mankament to taki, że trzeba trochę w kolejce poczekać ale jak ktoś zjawi się ok 15 tak jak pisałam wcześniej to jest to kwestia 15 minut. Ja ze swoją córeczką byłam już trzy razy i za każdym razem było tak samo.
 
Moze jednak znajdzie sie ktos kogo dzieci maja/ mialy alergie i doradzi co robic na poczatku, czy oprocz testow alergicznych sa niezbedne inne badania. Mikas byl w szpitalu z zapaleniem pluc, tam lekarze polecili wykonanie testow alergicznych po odstawieniu lekarstw stad moje zainteresowanie kosztem takich badan, i okresem oczekiwania na wizyte.
 
Czesc tez szukalam alergologa. Poniewaz mam karte do Centrum Medycznego Lim zapisalam sie tam do pani doktor Grazyny Stasiak - pediatra alergolog. Ona rowiez pryzjmuje na Kopernika w Witryna Centrum Alergologii. Wizyte mam umowiona na 26 lutego wiec moge zdac ci relacje.

Pozdrawiam,Monula
 
reklama
Do góry