reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

szukam dobrego dermatologa w Łodzi

reklama
Dziękuję za podpowiedź Sandro87 i odpowiedź Grzechotko.
O przychodni Buczyłki słyszałam i chyba właśnie do niej będę się próbowała dostać. Mój mały kłopot polega na tym, że nie mieszkam w Polsce na stałe a opieka medyczna w miejscu w którym przebywam nie jest na wysokim poziomie, terminy wizyt szptalnych są równie długie jak u nas, polskiego lekarza alergologa na razie nie ma, dlatego niezbędne badania wolę zrobić w Polsce.

Jeszcze raz dzięki za informacje.
:happy2:
 
polecam doktor Nitecka- Kabzińską i doktor Wężyk. Zreszta wszyscy lekarze sa bardzo dobrzy. ,Wejdz sobie na ta stronke i poczytaj o lekarzach, a na pewno znajdziesz idealnego dla siebie.
 
ja na usg czekałam około 2-tyg. Co do specjalisty trudno powiedzieć bo był to młody lekarz więc sama wiesz :confused:. Niby jest na godzine ale i tak czeka się w kolejce :wściekła/y:(zero organizacji).Całe badanie trwało około 3 minut:baffled::szok:
 
monula daj znac jak po wizycie i jak ta lekarka sie sprawdziła
no i byłaś tam na kase chorych czy za skromna odpłatą:-D:-D
 
Witam,
Szukam okulisty dla swojego synka. ciągle ropieja mu oczka, a kropelki nic nie dały. Może kogos mi polecicie? Zalezy mi na jak najszybszym umówieniu się.
Czekam z niecierpliowścią.
Mój synek urodził się 18. 12. 2008r. Wczoraj byłam z nim u okólisty prywatnie na Próchnika 1. Pani dr. Lenczewska - chyba dobry specjalista. Ma cierpliwość do badania dzieciaczków. Uspokoiła moje obawy ipowiedziała na co zwracać uwagę. Polecam.
 
Na Maratońskiej nie potrzeba żadnego skierowania ani książeczki zdrowia. Nie trzeba się również umawiać na wizytę. Jedyny mankament to taki, że trzeba trochę w kolejce poczekać ale jak ktoś zjawi się ok 15 tak jak pisałam wcześniej to jest to kwestia 15 minut. Ja ze swoją córeczką byłam już trzy razy i za każdym razem było tak samo.
Ja robiłam w szpitalu na Drewnowskiej. Trzeba tam ze skierowaniem od pediatry no i pewnie trochę poczekać. Nam się udało bo zapisaliśmy się zaraz na początku stycznia.
 
reklama
Wczoraj byłam z moim maleństwem (3miesiące) u neurologa w Korczaku zeskierowaniem od pediatry. Pan profesor był niezbyt miły i z wyrzutem dał nam skierowanie na usg głowy bo syneczek nie podnosi główki. Badanie trwalo chwilkę. dłużej chyba gramoliłam się z wózkiem po schodach niż siedziaam w gabinecie. Powiedział, że dziecko musi być rehabilitowane i nic więcej. następna wizyta pod koniec kwietnia - i żebym się cieszyła, ze tak szybko.:-(
Dzieciątko moje faktycznie nie podnosi główkia w leżeniu na brzuszku nie prostuje jeszcze rączek ani nie przekręca się na boki. często trzęsie bródką, choć już rzadziej niż dwa miesiące temu.
Czy miałyście może podobne doświadczenia albo wiecie gdzie w Łodzi szukać neurologa. Pomóżcie.
 
Do góry