reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam dobrego endokrynologa Dębica i okolice

anulaa_89

Moderator
Członek załogi
Dołączył(a)
20 Marzec 2012
Postów
3 328
Miasto
Szczecin
Witajcie. Może w złym dziale piszę, jeśli tak to przepraszam.

Szukam jakiegoś naprawdę dobrego endokrynologa (może byc prywatny) w Dębicy, jeżeli nie w samej Dębicy to w okolicach. Ostatecznie może być i w Rzeszowie. Ale wolałabym bliżej jednak. Może któraś z Was zna jakiegoś? Prosiłabym o namiary jeżeli tak. Z góry dziękuję za zainteresowanie. Pozdrawiam wszystkie mamy przyszłe i obecne ;)

Ps: Oczywiście dla dorosłych nie dla dzieci..
 
Ostatnia edycja:
reklama
W Medyku na Szopena w Rzeszowie przyjmuje dr Gołębiewska. Ja byłam na NFZ z dzieckiem, ale przyjmuje chyba też prywatnie. Niestety około 4 miesięcy czekałam na wizytę. Polecam też doktora Adama Dudka -reklamowany jest podobno jako najlepszy w Rzeszowie. Ja byłam z dzieckiem u pani doktor, a dra Dudka mi polecano.
Dla dorosłych nie znam bo nie miałam styczności...jeszcze
 
Mi właśnie potrzeba takiego dla dorosłych niestety :(, bo mnie ginka skierowała... dla dziecka mam nadzieję, że nigdy nie będę potrzebowała. Na razie to ja bardzo chcę mieć dziecko, ale nie mam że tak to wyrażę "jak" go mieć. :( :( :(
Ale tak czy siak dziękuję za odzew.
 
Ostatnia edycja:
Watek co prawda stary, ale moze sie komus przyda.
Ja polecam Pani dr. Grazyne Klee. Przyjmuje ona na NFZ i prywatnie w Medyku na Placu Wolnosci, jednak gdyby miejsc nie bylo to mozna sie wybrac do niej do domu (RZESZÓW ul Sulikowskiego Daniela 14. Telefon: 17 857-12-70)- ma tam gabinet, bierze 120 zl o ile sie nie myle. Bardzo mila kobieta i doskonaly fachowiec. Zmienialam juz 2 razy endokrynologa, ktory zle mi dobral dawki, dzieki niej mam dobry wynik.
 
Ja dr Gołebiewską nie wspominam najlepiej... Byłam u niej i ani jej wiedza mi nie zaimponowała alni stosunek do pacjenta, "najlepszy" w Rzeszowie jest podobno dr Świder ze szpitala na Lwowskiej (mi się nie udało do niego zapisać na ten rok, ale może w ciąży zrobi wyjątek, prywatnie też gdzieś przyjmuje;) w ciąży chodziłam do dr Wątóra na warzywną i jestem zadowolona, a to w sumie ginekolog- endokrynolog więc może lepiej takiego szukać ?
 
Do góry