reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam dobrego ginekologa z Warszawy.

Dołączył(a)
29 Grudzień 2011
Postów
2
Witam wszystkie dziewczyny.Moje pierwsze kroki na tym forum i w Warszawie.Szukam pomocy i mam nadzieje ze bedziecie w stanie mi doradzic.Od paru tygodni zaczelam mieszkac w Warszawie,oprocz mojego partnera nie znam jeszcze tu nikogo, przesiedzialam juz dobre kilkanascie godzin przed monitorem wertujac strony na temat ciazy,ciezkich przypadkow,powtarzajacych sie poronien i polecanych lekarzy.Troche juz sie w tym pogubilam szczerze mowiac.Od niedawna jestem w szczesliwym zwiazku i bardzo bysmy chcieli maluszka i wszystko by bylo przecudownie gdyby nie fakt,ze w swojej przeszlosci poronilam juz 3 razy,wiem ze czeka mnie stos badan i biegania, w sumie to jestem przerazona.Wczesniej nic ze soba nie robilam po tych stratach,nie chcialam wiedziec w czym lezy przyczyna moze dlatego ze nie mialam w poprzednim zwiazku oparcia i wiele inych przykrosci sie namnozylo.Dziewczyny czy mozecie mi polecic dobrego ginekologa w Warszawie ktory ma doswiadczenie w takich przypadkach i poprowadzilby mnie w kierunku upragnionej fasolki:-)Pozdrawiam wszystkich.
 
reklama
Witaj w Warszawie :-)

wiem, że specjalistą od trudnych ciąż, i bardzo dobrym diagnostą oraz chyba jednym w dwóch sław warszawskich jeśli chodzi o USG ciążowe i wykrywanie nieprawidłowości jest dr.Witold osóbka - morawski. Ja chodzę do niego tylko na usg, nie jest moim lekarzem prowadzącym, ale moją znajomą która wiele lat starała się o dzidzię, doprowadził do szczęśliwego końca. Jest niestety bardzo drogi, wizyta nawet jak na Warszawę droga, bo chyba coś około 250zł. Za usg z 12 tygodniu tyle płaciłam w każdym razie, a wiem że jest droższy niż inni więc wizyta normalna pewnie też. To świetny lekarz. Możesz sobie wygooglać jego nazwisko, wyskoczy Ci namiar na jego prywatny gabined Diagmed.

pozdrawiam i życzę powodzenia
 
Nie jestem z Wawy,ale piszesz że poroniłaś już 3 razy w poprzednim związku,lecz był on nie szczególny,przykry i bez oparcia.Teraz jesteś w szczęśliwym i udanym związku,więc może tym razem się uda utrzymac maluszka pod serduszkiem do końca.
Jednak bez wizyty u dobrego ginekologa,w ogóle lekarza się nie obędzie.
Nie stresuj się i nie denerwuj na zapas,bo to nie sprzyja zafasolkowaniu!!!
Nie zaczytuj się też namiętnie w internecie,bo możesz przynieść sobie więcej krzywdy niż korzyści,co niektórzy na różnych forach uważają się za medyczne alfy i omegi:no:

Będzie dobrze-musi być:tak:
 
Ostatnia edycja:
Czesc dziewczyny,dziekuje wam za odpowiedzi:-)Mart81 tak jak pisalas przegoglowalam troche,opinie tez poczytalam,szkoda tylko ze pan doktor podobno malo mowny,biore go pod uwage ale jeszcze poczekam moze znajdzie sie jeszcze pare osobek ktore by mi kogos polecily.Szostkowa mama Tobie tez dziekuje za odpowiedz,masz duzo racji i ja staram sie niestresowac ale to mi wogole nie wychodzi:-(i owszem czytajac mozna dostac kotka w glowie,dlatego oprocz opini o lekarzach nie czytam wiecej,bo bym chyba po nocach nie mogla spac i jeszcze uroila sobie dodatkowe schorzenia.Dlatego tak jak w pierwszym poscie,nadal kieruje swoja prosbe do Was o polecenie dobrego prywatnego lekarza ktory ma doswiadczenie i poprowadzi mnie od a do z.Pozdrawiam cieplutko.
 
Polecam dr Jacka Jędra, przyjmuje na żoliborzu oraz w raszynie pod warszawą. Mnie dobrze zdiagnozował. Wizyta 200zl, czyli norma jak na Warszawę. Jeżeli chcesz dokładniejszy namiar to wyślij mi priv.
 
Do góry