reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Masa kreatywności, czyli Farma Świeżości!

    Wskakuj na Farmę Świeżości i sprawdź propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, że wskakuję.

    Nie zapomnijcie wziąć udział w konkursie Netto: Zdobądź nagrody!

reklama

Szukam dobrego pediatry Gliwce/Knurów/Zabrze

dominic

Fanka BB :)
Dołączył(a)
13 Kwiecień 2011
Postów
961
Kobietki, w związku z moją przeprowadzką na Śląsk, szukam informacji o dobrym pediatrze, który nie będzie się mnie pytać dlaczego moje dziecko ma długi dystans do siatki centylowej. Najlepiej Gliwice/Knurów, ew. Zabrze.
 
reklama

kakakarolina

Fanka BB :)
Dołączył(a)
4 Listopad 2009
Postów
9 369
Miasto
Katowice
Dominic polecam Ci Panią z-c ordynatora z centrum zdrowia dziecka w katowicach z oddziału intensywnej terapii i patologii noworodka od lat ratuje wcześniaki ma doktorat z żywienia niemowląt. Chodzi na prywatne wizyty domowe jeżeli o to Ci chodzi jeżeli o lekarza z przychodni to jednak nie pomogę.
Mój urodzony o czasie syn ważył w wieku Twojego 9kg i też się w siatki nie mieścił a Pani doktor krzywo na nas nie patrzała
 

dominic

Fanka BB :)
Dołączył(a)
13 Kwiecień 2011
Postów
961
Kakakarolina dziękuję za info ale wolałabym kogoś bliżej, nie widzi mi się jechać z gorączkującym dzieckiem do Katowic. Ja chcę pediatrę na co dzień.
 

aureolcia

Fanka BB :)
Dołączył(a)
26 Luty 2010
Postów
5 415
Miasto
śląsk
ja chodze do dr. Brosz w Paniówkach ona przyjmuje w domu wieczorami, ale moje dziecko mało choruje więc rzadko u niej bywam ;-) Koleżanka dla swoich dzieci bierze na wizyty domowe dr. Zwolską i jest z niej bardzo zadowolona. Można też do niej iść do ośrodka zdrowia w Szczegłowicach
 
reklama
Do góry