reklama

Szukam dobrego pediatry Gliwce/Knurów/Zabrze

Temat na forum 'Wcześniaki' rozpoczęty przez dominic, 28 Listopad 2012.

1. dominic

dominic Fanka BB :)

Kobietki, w związku z moją przeprowadzką na Śląsk, szukam informacji o dobrym pediatrze, który nie będzie się mnie pytać dlaczego moje dziecko ma długi dystans do siatki centylowej. Najlepiej Gliwice/Knurów, ew. Zabrze.

2. calzedoniafruczka

calzedoniafruczka Fanka BB :)

Dominic - ja nie pomogę. A w ogóle kakao Domi teraz z waga o wzrostem?

3. reklama
  4. calzedoniafruczka

Miało być "jak" a nie "kakao"

5. dominic

Wg domowej wagi 8500 a wzrostu 74 cm. je za trzech a rusza się za dziesięciu.

6. calzedoniafruczka

He he. U nas waga 7700 a wzrost 77 cm...wiec wygląda to komicznie... Je dobrze ( poza okresami zabkowania a zębów ma obecnie 9) i też się sporo rusza.

7. kakakarolina

kakakarolina Moderator

Dominic polecam Ci Panią z-c ordynatora z centrum zdrowia dziecka w katowicach z oddziału intensywnej terapii i patologii noworodka od lat ratuje wcześniaki ma doktorat z żywienia niemowląt. Chodzi na prywatne wizyty domowe jeżeli o to Ci chodzi jeżeli o lekarza z przychodni to jednak nie pomogę.
    Mój urodzony o czasie syn ważył w wieku Twojego 9kg i też się w siatki nie mieścił a Pani doktor krzywo na nas nie patrzała

8. dominic

Kakakarolina dziękuję za info ale wolałabym kogoś bliżej, nie widzi mi się jechać z gorączkującym dzieckiem do Katowic. Ja chcę pediatrę na co dzień.

9. aureolcia

aureolcia Fanka BB :)

ja chodze do dr. Brosz w Paniówkach ona przyjmuje w domu wieczorami, ale moje dziecko mało choruje więc rzadko u niej bywam ;-) Koleżanka dla swoich dzieci bierze na wizyty domowe dr. Zwolską i jest z niej bardzo zadowolona. Można też do niej iść do ośrodka zdrowia w Szczegłowicach

10. reklama
  11. kakakarolina

kakakarolina Moderator

Dominic ona dojeżdża do domu ale możesz mieć a daleko nie napisałaś skąd jesteś ;-)

12. dominic

Fakt :) Od kilku dni Gliwice.

Poleć forum