reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy VEGE Naturalne mleczko nawilżające do ciała Lirene ECO Baby jest dobre dla Twojego dziecka? 100 produktów czeka na przetestowanie. Zgłoś się szybciutko! - kliknij

    Psychologowie z SWPS proszą o twoją pomoc. Ostatnio, dzięki babyboomowym mamom, udało się zebrać potrzebną liczbę odpowiedzi w 10 h :) Tym razem czeka anonimowa ankieta o twoim nastawieniu wobec stresu. Wypełnij i potraktuj jako dobry uczynek!

  • Uwaga!

    Wysyłając wczoraj informację o programie dla mam nie miałam pojęcia, że w ciągu kilku godzin utworzy się grupa. Jeśli chciałaś dołączyć, ale nie zdążyłaś - napisz do mnie. Wpiszę cię na listę rezerwową. Pozdrawiam Anna Ślusarczyk
reklama

Szukam dobrego pediatry Gliwce/Knurów/Zabrze

dominic

Fanka BB :)
Dołączył(a)
13 Kwiecień 2011
Postów
961
Rozwiązania
0
Kobietki, w związku z moją przeprowadzką na Śląsk, szukam informacji o dobrym pediatrze, który nie będzie się mnie pytać dlaczego moje dziecko ma długi dystans do siatki centylowej. Najlepiej Gliwice/Knurów, ew. Zabrze.
 
reklama

dominic

Fanka BB :)
Dołączył(a)
13 Kwiecień 2011
Postów
961
Rozwiązania
0
Wg domowej wagi 8500 a wzrostu 74 cm. je za trzech a rusza się za dziesięciu.
 

calzedoniafruczka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
28 Grudzień 2011
Postów
523
Rozwiązania
0
He he. U nas waga 7700 a wzrost 77 cm...wiec wygląda to komicznie... Je dobrze ( poza okresami zabkowania a zębów ma obecnie 9) i też się sporo rusza.
 

kakakarolina

Fanka BB :)
Dołączył(a)
4 Listopad 2009
Postów
9 289
Miasto
Katowice
Rozwiązania
0
Dominic polecam Ci Panią z-c ordynatora z centrum zdrowia dziecka w katowicach z oddziału intensywnej terapii i patologii noworodka od lat ratuje wcześniaki ma doktorat z żywienia niemowląt. Chodzi na prywatne wizyty domowe jeżeli o to Ci chodzi jeżeli o lekarza z przychodni to jednak nie pomogę.
Mój urodzony o czasie syn ważył w wieku Twojego 9kg i też się w siatki nie mieścił a Pani doktor krzywo na nas nie patrzała
 

dominic

Fanka BB :)
Dołączył(a)
13 Kwiecień 2011
Postów
961
Rozwiązania
0
Kakakarolina dziękuję za info ale wolałabym kogoś bliżej, nie widzi mi się jechać z gorączkującym dzieckiem do Katowic. Ja chcę pediatrę na co dzień.
 

aureolcia

Fanka BB :)
Dołączył(a)
26 Luty 2010
Postów
5 415
Miasto
śląsk
Rozwiązania
0
ja chodze do dr. Brosz w Paniówkach ona przyjmuje w domu wieczorami, ale moje dziecko mało choruje więc rzadko u niej bywam ;-) Koleżanka dla swoich dzieci bierze na wizyty domowe dr. Zwolską i jest z niej bardzo zadowolona. Można też do niej iść do ośrodka zdrowia w Szczegłowicach
 
reklama
Do góry