reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam dziewczyn, ktore maja założony szew Mcdonalda

Hej ja miałam w dwóch ciazach założony szew w pierwszej ciąży w 25 tyg gdy szyjka miała 15 mm . Miałam też rozwarcie wewnętrzne na 19 mm .Ściągnięty miałam w 36 tyg a urodziłam w 39 tyg. Poród szybki .
W drugiej ciąży miałam zakładany szew już profilaktycznie w 17 tyg Ale szyjka jakoś szalowo długa nie była bo około 28 mm miała Ale lekarz nie chciał ryzykować . Ściągnięty miałam w 36 tyg a urodziłam w 38tyg . Oba porody zaczęły się od saczacych się wód. Zalecenia miałam żeby się oszczędzać Ale nie musiałam leżeć . Życzę Ci abyś wytrzymała jak najdłużej w dwupaku.
Mi lekarz też mówił że po ściągnięciu szwu albo rodzi się odrazu albo się przenosi bo tworzy się blizna wokół szwa ktora trzyma.
Dziękuję za podzielenie się swoją historią. Oby i u mnie tak było :)
 
reklama
Hej dziewczyny chciałabym się zorientować jak u Was wyglądają lub wyglądały kontrolę po założeniu szwu , Jestem w Holandi i szew mam 3 tyg i 2 dni a nikt mi jeszcze nie robił USG dopochwowego , dziś byłam na kontroli ale to tylko przez brzuch sprawdzała dziecko , następna wizytę mam dopiero w połowie stycznia , więc się troszkę dziwię , na moje pytanie Pani która mi robiła to USG powiedziała że nie ma potrzeby , wszystko jest w porządku w środku , wody mam idealne itd , więc dla mnie to troszkę dziwne jest
 
reklama
Ciąża na no spie i namagnezie aż do końca. Brzuch twardnial jak więcej chodziłam. Oszczedny tryb życia ale bez leżenia. Szew zdjety w piątek a poród się zaczal następnego dnia i w niedziele nad ranem urodziłam.
Hej dziewczyny chciałabym się zorientować jak u Was wyglądają lub wyglądały kontrolę po założeniu szwu , Jestem w Holandi i szew mam 3 tyg i 2 dni a nikt mi jeszcze nie robił USG dopochwowego , dziś byłam na kontroli ale to tylko przez brzuch sprawdzała dziecko , następna wizytę mam dopiero w połowie stycznia , więc się troszkę dziwię , na moje pytanie Pani która mi robiła to USG powiedziała że nie ma potrzeby , wszystko jest w porządku w środku , wody mam idealne itd , więc dla mnie to troszkę dziwne jest
 
reklama
Do góry