reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam dziewczyn, ktore maja założony szew Mcdonalda

reklama
Ja miałam co prawda szew ale Herveta, ale myślę że choć są to inne metody chodzi w tym o to samo, aby nie dopuścić do porodu przedwczesnego.
Założono mi gho w 23 tyg. Donosiłam szczęśliwie ciąże. Urodziłam w 38 tyg5dniu.
 
Dziekuje Luiza a czy moglabys mi napisac jak wygladaly Twoje wizyty u ginka po załozeniu, ile leżałas w szpitalu, czy to bolało i jak wygladało potem codzienne zycie?Prosze o odp i pozdraiwam:-)
 
Ja mam założony szew od dwóch tygodni. Jest to zabieg przeprowadzany w narkozie, także nic nie czuć. Trwa ok. 15 minut. Następnego dnia wypisano mnie do domu. Przez kilka dni lekko plamiłam. Byłam na wizycie kontrolnej u gina - w zasadzie niczym się nie różni, z tym że lekarz delikatnie sprawdza czy szew trzyma. Mam zapisane leki rozkurczowe, gdyż każde twardnienie brzucha jest niebezpieczne dla podszytej szyjki. Zalecenia lekarskie - nie robić praktycznie nic, co więcej - dużo leżeć. Hm... jeśli chcesz coś jeszcze wiedzieć - pisz śmiało. Ogólnie nie ma się czego bać - co więcej ja się czuję teraz znacznie bezpieczniej - nie panikuję przy każdym zrobionym kroku, że może się to źle skończyć. Pozdrawiam.
 
Czesc Judina , dziekuje rowniez za odpowiedz.
Mozesz mi napisac co ile ty wizyty powinny sie odbywac?
A jak gin spr czy szew sie nie zsuwa przez Usg czy przez badanie?
Czy widzialas moze jak ten szew wyglada?
Pozdraiwam

Jestesaniolkiem dziekuje i raz dwa do kwietniuweczek mi tam!!:-D
 
U mnie częstotliwość wizyt została bez zmian, czyli co 3 tygodnie. Gin szew sprawdza wzrokowo - czyli instaluje wziernik i zagląda; do tego sprawdza palcem.
Niestety nie wiem jak ten szew wygląda - szukałam w necie - nic niestety nie znalazłam. Od gina tylko raz usłyszałam, że jest to coś w rodzaju tasiemki okręconej wokół szyjki i dodatkowo przyszytej nicią, żeby się nie zsuwało.
 
Czesc dziewczyny,
Trafiłam tu w poszukiwaniu info od tych które tak jak ja maja założony szew...
U mnie założono go 3 tyg temu, kontrola 2 tyg temu wykazala ze wszystko w porzadku, jednak wczoraj wyczułam w okolicach szyjki jakas "nitke".... czy to szew moze sie zsuwać, czy zostawia sie kawałek luźnej nitki by potem go latwiej ściągnąć...
Miala któraś z Was taki przypadek?
 
reklama
Witam dziewczyny!!
Ja rowniez mam zalozony szew i chcialabym dowiedziec sie od kobietki ktora tez go ma albo miala- jak sie czula i takie tam...prosze o odpowiedz pozdrawiam
 
Do góry