reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam dziewczyny od postu " Nie chcę chłopca "

reklama
Byłam w takiej sytuacji wręcz chyba gorzej psychicznie znosilam ten fakt. Nie chce pisac na forum bo tam ją dziewczyny mega zjechały za miast wesprzec
 
reklama
Ja też nie chciałam chłopca, jak "produkowalismy" dzidziusia byłam pewna, ze będe miała drugą córeczkę. Nawet niechętnie szłam na usg, albo nie szłam na kolejne bo mi nie zależało. Przestalam nawet kupowac witaminy, bo dla chlopca nie warto. Nie kupilam nic dla chłopca, bo nie warto. Do tej pory mi smutno jak ktoś pisze, ze będzie miał córeczkę. Ale jak poczytalam o tym, ze niektórzy chcą a wcale nie mogą mieć dzieci, albo ich dzieci są chore lub umierają to zaczęłam być wdzięczna za drugi osobisty cud i nie marudzę już. Mam nadzieję, ze na porodowce sie jednak nie rozplacze i moze kiedys bede miala trzecie dziecko dziewczynke. Ale na razie chce aby mój chłopiec był zdrowy😊
 
Do góry