reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam kliniki,szpitala na Cc

reklama
Dziewczyny szukam kiliniki prywatnej..moze byc szpital ktory jest na terenie Małopolski i slaska ktory wykonuje CC.
Moze ktoś poleci,doradzi

A dlaczego chcesz cc?
Ja chciałam rodzić naturalnie a skończyło się przez cc.
5 godzin miałam skurcze rozszerzające szyjkę. Gdy zaczęły się skurcze parte dziecku spadało tętno i zdecydowali o cięciu pod narkozą.
To później boli. Nie da się bez bólu ruszyć. Boli przy oddawaniu stolca. Boli przez miesiąc aż tak, że utrudnione są najprostsze czynności np. wchodzenie po schodach.
Jeśli ciąża jest ok i dziecko dobrze ułożone, to po co się ciąć?
Zostaje blizna i nierówności na brzuchu. Ból czuje się około roku.
A najgorzej jak są powikłania (u mnie na szczęście nie ma). A takie mogą zdarzyć się najlepszym.

W Katowicach słyszałam, że przy ulicy Łubinowej jest prywatny szpital i chwalą sobie porodówkę.
 
Ejj nie strasz proszę ;-) ja 3 dni po cc normalnie funkcjonowałam. 6 czy 8 h (juz nie pamietam) po cc bylam pod prysznicem a nastepnego dnia sama wszystko robilam przy córce
 
Poród naturalny jest korzystniejszy zarówno dla matki jak i dla dziecka. Jeśli nie ma przeciwwskazań oczywiście do porodu sn to zachęcam aby nie słuchać tych wszystkich strasznych opowieści i spróbować [emoji6]
 
Po naturalnym strach oddać stolec i siku...
W niektórych stanach emocjonalnych to strach oczy otworzyć. I fakt, po porodzie (jakimkolwiek) można wpaść w różne nastroje... Ale to zestawienie, że po SN strach, a po CC nie, to mocno na wyrost jest.

Dla jasności: nie wnikam, czy to Twoja trauma, czy jakaś zasłyszana. Rozumiem, że szukasz placówek, a nie opinii o typach porodu. Mam nadzieję, że znajdziesz szpital, w którym będziesz czuła się bezpieczna. Ja jestem z innego regionu, więc niestety nie pomogę.
 
reklama
Właśnie slyszlaam że w ten sam dzień się wstaje.
Po naturalnym strach oddać stolec i siku...
Blizna szybko się goi po cc ...są maści żele i przeciwbólowe tabletki i kroplowki bez przesady ...
A myslisz, że po CC oddać stolec to sama przyjemność przecież rana na brzuchu też ciągnie, tak samo sikanie na początku tez nie jest sama słodycz jak wyciągną cewnik. I nie żebym straszyła bo 2 cc przeszłam rewelacyjnie ale niestety nigdy nie wiadomo po czym bedziemy się lepiej czuć. Co do szpitala niestety nie pomoge, bo to też nie mój rejon
 
reklama
Do góry