reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam kliniki,szpitala na Cc

reklama
Czy wpisywalas juz w Mapy Google słowo "porodówka" i szukałaś wokół swojej miejscowości? Na pewno pojawią się szpitale publiczne i trochę mylnych adresów, ale może wśród nich znajdziesz placówkę, która Cie zainteresuje.
 
reklama
W obecnych czasach wiele placówek oferuje prywatne porody i na pewno na śląsku dość popularny i chwalony jest ESKULAP w Bielsku.
Wiem też z własnego doświadczenia, że warto porozmawiać ze swoim lekarzem prowadzącym bo mój mnie wprost zapytał jak chce rodzić, a wiem, że cesarki można sobie z nim "umówić". Ja nie chciałam cięcia więc rodziłam sn
Wielu lekarzy idzie na rękę pacjentkom swoim i pisze zlecenie na cc.

Na pewno doradzam Ci szukać jak najbliżej miejsca zamieszkania bo dojazd do szpitala, pobyt- dowożenie rzeczy, odwiedziny- może to być bardziej kłopotliwe niż się wydaje gdy odległość jest duża.
 
Pracuje W szpitalu cewnik straszny nie jest według mnie .
Poród naturalny nie chce i z własnych widzimisie jaki i dlatego że mam wskazania .
Poprostu...
Szukam alternatywnego rozwiązania bezpiecznego dla dziecka i siebie no jakoś to wyciągnąć muszą więc pozostaje tylko droga cc :(
Byle było bez powikłań wiadomo jakoś trzeba dac radę stąd szukam miejsca gdzie nie zraza mnie do jakiegokolwiek sposobu wydawania dzieci na świat:(
Przemyśl jeszcze w takim razie sn ze znieczuleniem zewnatrzoponowym (koszt w Esculapie to jakieś 600-700zl ) lub poród z prywatną położną też 500-700zl. A jeżeli rzeczywiście koniecznie cc no to tak jak pisałam w śród moich znajomych właśnie Esculap chwalą bardzo.
 
Do góry