reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam lekarzy

reklama
Witam.
Potrzebuję dobrego lekarza na potrójny hcg, ultrasonografie i morfologii. Legionowo ewentualnie warszawa
A na kiedy potrzebujesz te badania? Bo jeśli nie możesz poczekać 3-4 tygodnie to nie masz zbyt dużego wyboru dobrych lekarzy- raczej musisz znaleźć jakiegokolwiek który będzie miał termin wtedy kiedy potrzebujesz.
 
A na kiedy potrzebujesz te badania? Bo jeśli nie możesz poczekać 3-4 tygodnie to nie masz zbyt dużego wyboru dobrych lekarzy- raczej musisz znaleźć jakiegokolwiek który będzie miał termin wtedy kiedy potrzebujesz.
Dziś partner dzwonił do ultramedica, podobno mamy czekać na telefon do 5 mają, jak się miejsce zwolni do ultrasonografie. Podobno potrójnego HCG nie robią bo podobno za późno, niby są zamienniki tych badań ale są drogie. Jestem w 18 tygodniu ciąży, nie robiłam pierwszych badań, a się boje strasznie że coś jest nie tak. U nas w rodzinie nikt nie chorował na wadliwe geny wszyscy zdrowi, mam 26 lat w tym roku. Od środy też mam stresa cały czas placze, byłam w innej klinice na usg by sprawdzić ciążę opieprzyl mnie że nie zrobiłam badań. Boje się o to wszystko.😭😭😭
 
Dziś partner dzwonił do ultramedica, podobno mamy czekać na telefon do 5 mają, jak się miejsce zwolni do ultrasonografie. Podobno potrójnego HCG nie robią bo podobno za późno, niby są zamienniki tych badań ale są drogie. Jestem w 18 tygodniu ciąży, nie robiłam pierwszych badań, a się boje strasznie że coś jest nie tak. U nas w rodzinie nikt nie chorował na wadliwe geny wszyscy zdrowi, mam 26 lat w tym roku. Od środy też mam stresa cały czas placze, byłam w innej klinice na usg by sprawdzić ciążę opieprzyl mnie że nie zrobiłam badań. Boje się o to wszystko.😭😭😭

A dlaczego nie robiłaś badań do 18 tygodnia ciąży? Dopiero się o niej dowiedziałaś?

Zrób nifty czy sanco plus to wykluczysz cześć chorób. Chyba nie ma przeciwskazań by zrobić je w 18tc
 
Test potrójny zrobi każda placówka wyonujaca badania prenatalne. One bez wskazań są płatne więc i tak musiałabyś za nie zapłacić.
W Legionowie nie znam żadnego lekarza z certyfikatem fmf, ale w Jabłonnie przyjmuje Anna Calik- Ksepka. Trzeba by było zadzwonić do dp med czy mają sprzęt pozwalający na takie badania bo sam lekarz nie wystarczy.
Test potrójny to badanie wolnej bety, estriolu i AFP. Może jak zbadasz na własną rękę to lekarz to przeliczy
 
Test potrójny zrobi każda placówka wyonujaca badania prenatalne. One bez wskazań są płatne więc i tak musiałabyś za nie zapłacić.
W Legionowie nie znam żadnego lekarza z certyfikatem fmf, ale w Jabłonnie przyjmuje Anna Calik- Ksepka. Trzeba by było zadzwonić do dp med czy mają sprzęt pozwalający na takie badania bo sam lekarz nie wystarczy.
Test potrójny to badanie wolnej bety, estriolu i AFP. Może jak zbadasz na własną rękę to lekarz to przeliczy
Czyli test potrójny jest do 20 tygodnia?
 
reklama
Kilka lat temu byłam bardzo zadowolona z wizyty u Kunickiego, wtedy pracował w Invicta. Myślę, że nie będzie problemu znaleść go w W-we. Rozumiem twój stres, trzymaj się. A to, że nie mieli genów wadliwych - tak do końca nie wiadomo, może nie byli zdiagnozowane. Więc nie obciążaj siebie takimi myślami, i absolutnie nie jest to twoja żadna wina.
 
Do góry