reklama

Szukam ma z Wrześni i okolic!

Temat na forum 'Mamy z różnych miejscowości' rozpoczęty przez justyna z wrześni, 20 Maj 2008.

1. justyna z wrześni

justyna z wrześni Wdrożona(y)

Witam! Mam nadzieję, że są jakieś mamusie z Wrześni i okolic w województwie wlkp? Będzie mi bardzo miło, jeżeli taka się znajdzie. Pozdrawiamy i życzymy miłego wtorku, a wszystkich, którzy maja ochotę poczytać, to zapraszamy na nasz blog Blog kacperek3 na www.smyki.pl.

Załączniki:

2. justyna z wrześni

justyna z wrześni Wdrożona(y)

Witam! Mam nadzieję, że są jakieś mamusie z Wrześni i okolic w województwie wlkp? Będzie mi bardzo miło, jeżeli taka się znajdzie. Pozdrawiamy i życzymy miłego wtorku, a wszystkich, którzy maja ochotę poczytać, to zapraszamy na nasz blog Blog kacperek3 na www.smyki.pl.

3. reklama
  4. aniach

aniach Mama-maj 94i wrzesień 08

Witam Cię Justynko ja mieszkam niedaleko ciebie w Strzałkowie. Mam 14 letnią córke Patrycje. Jestem w 25 tygodniu ciąży.:-)

5. Nataliał

Nataliał Zaangażowana w BB

Witam ja jestem z Witkowo.
    Mam 19 miesięczną córkę Wiktorię.Pozdrawiam

6. aniach

Witaj Nataliał .Fajnie że mieszkasz tak blisko. :-)
    Ja mieszkam w Strzałkowie chyba wiesz gdzie jest bo to przecież niecałe 20 km od Witkowa!:tak:Pozdrawiam:-)

7. asik123

asik123 Fanka BB :)

Witam, ja jestem tez z Wrzesni- mama Kuby 6 lat i Mateuszka 1,5 roku

8. aniach

Witaj asik :-)

9. asik123

widze ze jednak niezbyt duzo tych mam z Wrzesni i okolic :-) pozdrawiam Strzałkowo :-)

10. reklama
  11. aniach

no właśnie asik mało nas mogłoby być nas więcej!:tak:Również pozdrawiam:-)

12. asik123

Oooo widzę, że komuś się rodzinka ostatnio powiększyła!:-) Gratulacje!!! Śliczna córunia!

Poleć forum