reklama

Szukam mam które lubią dyskutować :)

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez mamanaturalnie, 26 Styczeń 2016.

1. mamanaturalnie

mamanaturalnie Początkująca w BB

Cześć,
    szukam mamy (mam :) które wspólnie ze mną chciały by prowadzić bloga o tematyce naturalnego, ekologicznego rodzicielstwa. Szukam zarówno osób które nie koniecznie popierają taka model rodzicielstwa, jak również osób które tak jak ja lubią ekologiczne nowinki :)
    w chwili obecnej prowadzę bloga pod adresem
    http://mama-naturalnie.blogspot.com/

Szukam kogoś do współpracy aby mieć z kim przedyskutować swoje spostrzeżenia, chciała bym mieć kogoś kto będzie mnie inspirował i kogo ja bym mogła motywować do działania, a wspólną niekoniecznie zgodną opinie mogły byśmy umieszczać na blogu :)

jestem otwarta na pomysły jak taka współpraca mogła by wyglądać. możemy kontynuować mojego bloga, możemy założyć nowego :)

Czekam na kontakt. mam nadzieję, że ktoś się odezwie :) proszę o kontakt na adres: ekomama84@gmail.com

Pozdrawiam,
    Dorota.

2. juullka

juullka Zaciekawiona BB

Na czym polega jeśli można wiedzieć ekologiczne rodzicielstwo???

3. reklama
  4. mamanaturalnie

mamanaturalnie Początkująca w BB

dziecisawazne.pl: Ekologiczne Rodzicielstwo to proste, intuicyjne, niekomercyjne działania, które polegają na naturalnej, czyli zgodnej z Naturą trosce i pielęgnacji dziecka.

dzidziusiowo.pl: Eko rodzicielstwo to nie tylko zdrowe jedzenie, unikanie chemii w pielęgnacji dziecka, czy naturalna medycyna. To przede wszystkim wychowanie oparte na intuicyjnej, zgodnej z naturą trosce o zaspokajanie potrzeb i samodzielny rozwój dziecka.

Poleć forum