reklama

Szukam mam które lubią dyskutować :)

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez mamanaturalnie, 26 Styczeń 2016.

 1. mamanaturalnie

  mamanaturalnie Początkująca w BB

  Cześć,
  szukam mamy (mam :) które wspólnie ze mną chciały by prowadzić bloga o tematyce naturalnego, ekologicznego rodzicielstwa. Szukam zarówno osób które nie koniecznie popierają taka model rodzicielstwa, jak również osób które tak jak ja lubią ekologiczne nowinki :)
  w chwili obecnej prowadzę bloga pod adresem
  http://mama-naturalnie.blogspot.com/

  Szukam kogoś do współpracy aby mieć z kim przedyskutować swoje spostrzeżenia, chciała bym mieć kogoś kto będzie mnie inspirował i kogo ja bym mogła motywować do działania, a wspólną niekoniecznie zgodną opinie mogły byśmy umieszczać na blogu :)

  jestem otwarta na pomysły jak taka współpraca mogła by wyglądać. możemy kontynuować mojego bloga, możemy założyć nowego :)

  Czekam na kontakt. mam nadzieję, że ktoś się odezwie :) proszę o kontakt na adres: ekomama84@gmail.com

  Pozdrawiam,
  Dorota.
   
 2. juullka

  juullka Zaciekawiona BB

  Na czym polega jeśli można wiedzieć ekologiczne rodzicielstwo???
   
 3. reklama
 4. mamanaturalnie

  mamanaturalnie Początkująca w BB

  dziecisawazne.pl: Ekologiczne Rodzicielstwo to proste, intuicyjne, niekomercyjne działania, które polegają na naturalnej, czyli zgodnej z Naturą trosce i pielęgnacji dziecka.

  dzidziusiowo.pl: Eko rodzicielstwo to nie tylko zdrowe jedzenie, unikanie chemii w pielęgnacji dziecka, czy naturalna medycyna. To przede wszystkim wychowanie oparte na intuicyjnej, zgodnej z naturą trosce o zaspokajanie potrzeb i samodzielny rozwój dziecka.
   

Poleć forum