reklama

Szukam mam które mieszkają w Szopienicach

Temat na forum 'Trzylatki' rozpoczęty przez ancia83, 13 Marzec 2009.

1. ancia83

ancia83 Początkująca w BB

Witam wszystkie mamy! Szukam mam, które mieszkają w Szopienicach żeby z kimś porozmawiać. Przeprowadziłam sie do Szopienic niedawno i nie mam tutaj nikogo znajomego:-(

2. MartusiaP

MartusiaP Aktywna w BB

hej. my co prawda nie z Szop. ale z Siemainowic więc całkiem blisko. jak masz ochotę pogadać albo się spotkać to napisz. moje skarby mają 16 miesięcy i 3,5 roczku.
    pozdrawiamy

3. reklama
  4. ollka22

ollka22 MAMUSIA OLIWKI

witam dziewczyny:))
    ja tez jestem z siemianowic i mam 3 letnia corcie.

MartusiaP z ktorej czesci Siemianowic jestes??

dziewczyny zapraszam was takze na fora regionalne, tam jest watek dziewczyn ze Śląska

Ostatnia edycja: 26 Kwiecień 2009
  5. MartusiaP

MartusiaP Aktywna w BB

ollka22 my jesteśmy z bytkowa, a Ty?

6. ollka22

ollka22 MAMUSIA OLIWKI

a ja mieszkam w centrum, wiec i tak niedaleko:))
    fajnie ze jest tu ktos z Siemianowic

7. MartusiaP

MartusiaP Aktywna w BB

witaj :) my często bywamy w centrum.no i prawie zawsze chodzimy na targ :D jutro też będziemy ale niestety na chwilę, bo jadę tylko dzieci zawieść do mamy, i jadę na uczelnie- jutro mam obronę. Ty pracujesz , czy jesteś w domku z małą?:

8. ollka22

ollka22 MAMUSIA OLIWKI

ja jestem w domku z mala, poki sie do przedszkola nie dostanie.
    my mamy na targ bliziutko ale zadko bywamy.
    dzis bedziemy na bytkowie bo do przychodni idziemy.

9. MartusiaP

MartusiaP Aktywna w BB

ja chodzę na targ dla rozrywki :d w zasadzie to zawsze idziemy z mamą tak połazić :D a może w środę umówimy się do piasku?? może np w tym małym parku przy kościele sw antoniego?? to mi tak najbardziej po środku się wydaje ale może być gdzieś indziej. może nasze pociechy przypadną sobie do gustu :d
    pozdrawiam.
    ps. napisz jak tam w przychodni.

10. reklama
  11. ollka22

ollka22 MAMUSIA OLIWKI

my juz w domku.
    co do sreody to zobaczymy bo moja jest na zawiesinie, alergia ja tak meczy ze juz 2 tyg nie spi i mam nadzieje ze ogolny stan zapalny organizmu jej szybko przejdzie.
    Martusia co studiowalas??

12. MartusiaP

MartusiaP Aktywna w BB

my tez byliśmy na spacerku, i teraz śpią a ja się uczę to obrony, a taaaak mi się nie chceeee. też bym się położyła :D . studiowałam Informatykę.
    sama mam alergię i wiem jakie to dziadostwo , więc mam nadzieje, ze małej przejdzie.
    można się jakoś zgadać przez gg? czy tylko forum?

Poleć forum