reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam mam które mieszkają w Szopienicach

Dołączył(a)
9 Listopad 2005
Postów
9
Witam wszystkie mamy! Szukam mam, które mieszkają w Szopienicach żeby z kimś porozmawiać. Przeprowadziłam sie do Szopienic niedawno i nie mam tutaj nikogo znajomego:-(
 
reklama
hej. my co prawda nie z Szop. ale z Siemainowic więc całkiem blisko. jak masz ochotę pogadać albo się spotkać to napisz. moje skarby mają 16 miesięcy i 3,5 roczku.
pozdrawiamy
 
witam dziewczyny:))
ja tez jestem z siemianowic i mam 3 letnia corcie.

MartusiaP z ktorej czesci Siemianowic jestes??

dziewczyny zapraszam was takze na fora regionalne, tam jest watek dziewczyn ze Śląska
 
Ostatnia edycja:
witaj :) my często bywamy w centrum.no i prawie zawsze chodzimy na targ :D jutro też będziemy ale niestety na chwilę, bo jadę tylko dzieci zawieść do mamy, i jadę na uczelnie- jutro mam obronę. Ty pracujesz , czy jesteś w domku z małą?:
 
ja jestem w domku z mala, poki sie do przedszkola nie dostanie.
my mamy na targ bliziutko ale zadko bywamy.
dzis bedziemy na bytkowie bo do przychodni idziemy.
 
ja chodzę na targ dla rozrywki :d w zasadzie to zawsze idziemy z mamą tak połazić :D a może w środę umówimy się do piasku?? może np w tym małym parku przy kościele sw antoniego?? to mi tak najbardziej po środku się wydaje ale może być gdzieś indziej. może nasze pociechy przypadną sobie do gustu :d
pozdrawiam.
ps. napisz jak tam w przychodni.
 
my juz w domku.
co do sreody to zobaczymy bo moja jest na zawiesinie, alergia ja tak meczy ze juz 2 tyg nie spi i mam nadzieje ze ogolny stan zapalny organizmu jej szybko przejdzie.
Martusia co studiowalas??
 
reklama
my tez byliśmy na spacerku, i teraz śpią a ja się uczę to obrony, a taaaak mi się nie chceeee. też bym się położyła :D . studiowałam Informatykę.
sama mam alergię i wiem jakie to dziadostwo , więc mam nadzieje, ze małej przejdzie.
można się jakoś zgadać przez gg? czy tylko forum?
 
Do góry