reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

A wiesz Magda,ze mi pomoglas :-) perfumy odpadaja,mezasty jeszcze ma,ale jak napatoczy mi ten Oliver to kto wie...moze wezme,ale czego moj M nie ma?? paska do spodni! to znaczy ma,ale marudzi,ze przydal by mu sie drugi,bo musi przekladac jak chce zalozyc inne spodnie.Wiec ide na poszukiwanie paska...:-pw sumie to nie za bardzo wiem gdzie go szukac...
 
reklama
Jolka no to wiedze w dwie szukamy prezentu...ja jeden juz wiem...perfum ...a do tego cos tam jeszcze dokupie...
Ja spalam roznie bywa ze trzy dziennie a tak przecietnie to ok.6szt.chyba ze jak pije sobie to kopce jak glupia!!!!!!
Magda tylko uwazaj co te nachosy Cie nie zgubia jak mnie :-D 4kg+ :-D ale 1 juz zrzucilam ;-) ja to uzalezniona jestem poprostu i ciagnie mnie strasznie... jeszcze taka wielka paka w szafce.-..no niestety jak post to post ;-) polecam Ci dodac ostra papryke pokrojona na malenkie krazki...lecker :-D ja czasami tez dawalam mozzarele ;-) ale im wiecej dodatkow to tym one takie bardziej mokre... chciaz w knajpach jak jadlam to byly chrupiace-nie mam pojecia co zle robilam...
No i z ta puszka red bula niezle :-D
 
Ale mam lenia dostalam @ i tylko bym jadła jadła i jeszcze raz jadla ale jak sie skończy @ to dieta!!!!!!!!!!

Wiecie juz co bedziecie robic na sylwestra??? Mi sie marzy:

Podwójny Sylwester

ale cholernie drogo i na tyle dni nie bede miala gdzie Szymona zostawic :(( ale moze za rok:-);-):-)

myślałam o zakopanym, bylismy tam pare lat temu ze znajomymi impreza w pensjonacie, albo hotelowym pokoju a potem wypad na Krupówki ale jak pomysle o tych korkach zanim tam dojade to bleeeeeee (jeszcze przemyślimy opcje z pociągiem)

myslałam tez o Tropical Islands > Besucher > Shows > Silvester 2010 znacie kogos kto był tam na sylwestra?????????? jakies opinie?????, a no i boje się jakiegos zamachu terrorystycznego ha ha

na bal sylwestrowy nie mam ochoty, byłam w tamtym roku;-) ostatecznie impreza u kogos w domu o jakims okreslonym motywie np lata 80, albo dziki zachód:-D


macie jakies ciekawe propozycje????
 
Ostatnia edycja:
Magda ja w sumie nie myslalam nad sylwestrem i na dzien dzisiejszy to mi sie nawet nigdzie nie chce jechac...moze wlasnie do jakiegos zacisznego pensjonatu...z taka swojska imprezka...na drugi dzien dobre jedzonko...najlepeij przy kominku...jakis kulig...o to byloby cos dla mnie na chwile obecna :-)
A Laponia faktycznie ceny kosmiczne...juz mozna miec za to wypas w cieplych krajach :-)
 
Ja to w ogole o sylwestrze nie mysle,bo nie mam co z mala zrobic,bedzie prywatka w domu.Zreszta nawet jakbym miala ja z kim zostawic to...jeszcze nie teraz,jest za mala i ja nie umialabym sie bawic z ta mysla,ze ona moze placze albo cos w tym stylu...

Ja chyba jednak z paska zrezygnuje...bo mi sie przypomnialo,ze w tamtym roku albo dwa lata temu kupilam mezastemu i byl za duzy :baffled: wiec prezent wtedy okazal sie totalnym niewypalem,zreszta M sie wtedy nawet jakos specjalnie z takiego prezentu nie ucieszyl...chcialabym go czyms mocno zaskoczyc,ale nie mam na zegarek 200€ wiec nie wiem czym mam go zaskoczyc...chyba SIEBIE zapakuje :-p eh...moze kupie mu jakas ladna ,ciepla bluze? nie,bluza byla w tamtym roku a pasek dwa lata temu.Chyba zostaja mi te perfumy:angry: no i golabki ;)
 
ja mojemu kupilam tez raz pasek ale byl bardzo zadowlony..a zegarek Festiny tez chcialam mu kupic ale sobie armaniego kupil...ale na nastepne urodziny pomysle o jakims fajnym zegareczku...cos bardziej sportowego...festiny wogole bardzo mi sie zegarki podobaja meskie...

Jolka ja z moja mloda zrobilam do paska pamietam wtedy obrazek...kupilysmy farby,ramke,serduszka z kamykow...i tworzylysmy :-) mloda mazala,potem odbila swoje dlonie :-) Adam bardzo sie wtedy ucieszyl...wisial najpierw u niego w biurze a teraz w domu :-) ale siebie mozesz tez w ladne koronki "opakowac" i show w sypialni zrobic :-)
 
Moj ma jeden zegarek ale i tak go nie nosi...a my tez nie z tych,ktorzy sie armanim obnosza...kto to wie jaki ja mam zegarek na rece??:-D zegarek to zegarek-grund,ze widze ktora godzina ale jakiegos badziewia z rynku za 10 € tez nie mam ;-)
Wiem,ze za porzadny trzeba dac z 2 stowy a ile taki armani kosztuje to nie chce wiedziec;-) bo my nalezec bardziej do tych prostych ludzi,ktorzy maja wazniejsze wydatki...

Kupilam mojemu w koncu nowa maszynke do golenia i wklady...ostatnio cos napomknal,ze potrzebowal by,wiec ma no i wode toaletowa mexx pure life-te,ktorej uzywal na poczatku naszej znajomosci,wiec jej zapach bardzo dobrze mi sie kojarzy....jest bardziej na lato ale M na to uwagi nie zwraca a ja lubie gdy pachnie ta woda.Tania ta woda ale nadzwyczaj trwala.
 
Jola a moze coś takiego:-D Prezent na Urodziny. Opisz urodziny Jubilata w gazecie na 1 str jako prezent na urodziny! Nietypowy prezent na urodziny. albo kolacyjka przy swiecach a pozatańcz dla niego nago.. bądź w jakiejś wyjątkowej bieliźnie :)

Magda swietna sprawa z ta gazeta!! ale wysylaja tez za granice czy jak?? bo nie czytalam tylko luknelam krotko...
Siebie mam zamiar w prezent zapakowac za rok,bo teraz nie mieszkamy sami i nie ma mozliwosci,ale naprawde chce to zrobic;-) zrzuce do tego czasu jeszcze 5 kilo i zatancze mu :-D wiem,ze o tym marzy :-D
 
reklama
Jolka Jolka-zara tam armanim sie obnosi .... taki armani niecale 300euro kosztuje ...a widzialam juz za 200... mysle ze za 2stowki mozna roznych firm kupic...ja mam np.Guessa..ale podoba mi sie teraz ten armaniego z biala branzoleta... CK tez mi sie kiedys podobal i wszystkie w sumie w sklepach po 199 € a akurat ja tam zegarek lubie miec fajny i znam sie troche na zegarkach :-) oczywiscie w przyszlosci jakiegos fajnego Rolexa bym chciala ale to moze na emeryturce :-D dla mnie zegarek to tez ozdoba...lubie raczej wieksze zegarki... za to nie obwieszam sie zlotem..jak niektorzy to lubia...5 pierscionkow na jednej dloni...5 branzoletek i najlepeij jeszcze dwa lancuszki... ja lubie "decent" ;-)

Ja wlasnie po sniadanku...skromnie buleczke jedna wciagnelam...na obiad salatka bedzie :-) widze ze sie troche skorczylam i chwala Bogu :-D za tydzien trzeba bedzie wystapic w jakiejsc bardziej wyjsciowej kreacji zu opkazji A urodzin i chce sie w cos w cisnac...no i bedzie okazja do ubrania obcasow :-D

A co dzis u Was na obiadek ???
 
Do góry