reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

reklama
witam wszystkie mamusie:)mieszkam z mezem i dwiema coreczkami w kehl.teraz spodziewam sie trzeciego malenstwa(a moze nawet i czwartego)pozdrawiamy wszystkie mamusie ;)
 
jak sie oglada ten post, to mozna sobie pomyslec, ze w niemczech jest tak malo polskich mam. przeciez jest ich tak duzo. czy niemieckie mamy z polski sa tak zle skomputeryzowane? troche szkoda.
pozdrawiam
a
 
rene nie narzekam na brak nudy po prostu:)) a rade poki co daje sobie doskonale:)okazalo sie ze jednak jestem w ciazy pojedynczej(na co odetchnelam z ulga :D )pozdrawiamy :D
 
reklama
Do góry