reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

ja robilam sama torta , zawsze robie od 7 lat mauriceowi nie kupilam ani razu

a tak wygladal tort emilki

bild1151ne5.jpg


to ja z emilka i moja mama

bild007fo1.jpg


emilka z moja mama i tatusiem

bild004ob9.jpg


i z braciszkiem i tata i babcia

bild012mv4.jpg


maurice z babcia

bild044yw3.jpg


emilka ze mna

bild050ax3.jpg


i z tatusiem

bild049qz0.jpg
 
reklama
hej Kobietki.


Dawno niepisalam- ale przyzanm ze watek czytalam nabiezaco..
blond - Piekny tort
Piekna pogoda w koncu nastala wiec czekam az sie Marie obudzi i ruszamy na spacerek polazic troche.Za tydzien mala konczy roczek dokladnie w sobote i az sie dziwie ze to juz tak szybko zlecialo A pamietam jak jej wyczekiwalam -przyszla 8 dni po terminie.Czas tak ucieka ze szok:szok:Juz nie jest slodkim bobaskiem jest malym dzieckiem(wiecie co mam namysli;))
z dnia na dzien uczy sie coraz wiecej zaczyna mowic , chodzi eh ani sie nieobejrze a pojdzie do przedszkola hah

Tez zamierzam tort sama piec i mam cicho nadzieje ze wyjdzie mi smaczny i sliczny jak u blond...jak nie trza bedzie wyjscie awaryjne wymyslec:-D:-D

Ja mam do domciu w pl 980km i tez bym chetnie pojechala ale jak narazie odpada z prezruznych przyczyn ale kto wie w koncu nigdy nic niewiadomo!

A jak z Wielka Noca wybieracie sie do pl czy tutaj zostajecie?


pozdrawiam goraco i milego dnia zycze
 
Blond ale mi apetytu tym tortem narobilas...Zjadlabym sobie teraz tu taki do kawy:-)

No i milo zobaczyc czlonkow rodziny :-)

A ja wlasnie pichce obiad...dzis troche pozniej wyszedl...
No a po obiadku to bym chciala wywalic moich dwoch diablow na dwor i porozkoszowac sie chwile spokojem...chociaz to slonce na dworze zaprasza na spacer :-)
 
No blond, Ty to zdolniacha jestes:tak::-)! Tort piekny i pewnie pyszny!!:tak: Ja to po pierwsze nie lubie ani gotowac ani piec, jezeli musze to to robie, a jezeli nie to wyreczam sie innymi:tak:;-);-) U nas bedzie tort smietanowo-czekoladowy. Ale na impreze urodzinowa Erika, ktora odbedzie sie w sobote upieke sama "zebre" i przekladanca:tak: Mam nadzieje, ze jakos wyjdzie:tak::-). My na Swieta jedziemy do tesciowej na poludnie Niemiec. Ale wczesniej jeszcze przed samymi Swietami na urlopik, na ktory juz sie ciesze:tak: W PL w tym roku bede pewnie tylko raz na wesele mojego brata:tak:
 
My jedziemy na wielkanoc tzn.21-go wyjazd a powrot 27-my..Ma zamiar odwiedzic wszystkich znajomych...Troche kontakty sobie odswiezylam dzieki naszej -klasie :-)
 
Obslinilam monitor, mdlosci mi troche przeszly to bym ten torcik nadgryzla z luboscia.

Aga na poludnie to tak troche jak do mnie:confused::-). No a urlopik fajnie, tez tak jakos kolo mnie.Mielismy gdzies jechac w tym roku ale z brzuchem to nie wiem czy sie pchac.

My do Polski na swieta ale tylko do mnie. Nie chce nam sie jeszcze te 500 km do Poznania tluc po tych drogach.Mielismy jechac troche wczesniej ale ja mam zajety wielki poniedzialek, misiek ma szkolenie we wtorek wiec jak zwykle na ostatnia chwile.

Ania przyjedz do mnie na porzadki;-)
 
reklama
Do góry