reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

reklama
Kiki - Twoja krolewna super!
jak tam Twoje chlopaki, pewnie wszyscy zakochani?!

moje malutkie coraz lepiej z brzuszkiem, teraz wybieramy sie do Polski na urodziny szwagra, pierwsza dluga podroz, ale teraz podobno juz otworzyli autostrade od granicy, omija sie Boleslawiec i te wszystkie wsie, wiec pewnie bedzie szybciej

nastepny tydzien mam cala trojke w domu, bo tydzien ferii kartoflanych, moze to przezyje:rofl2:
 
Czesc,ja sie melduje...dawno mnie nie bylo.Interesuje mnie to co napisala pscola o autostradzie otwartej...Moj maz bedzie jechal po moich rodzicow na swieta wiec dobra wiadomosc dla mnie:tak:bo bedzie jeszcze szybciej...ja do siebie na slask (pochodze z miejscowosci za Opolem 60 km. w kierunku Czestochowy)mam 900 km, ale duzo czasu sie wlasnie traci przejezdzajac przez Boleslawiec i wiochy...a na pomorze do meza 1100 i tam to jest tragedia,bo 450 km. trzeba przez polske przejechac i to takimi drogami,ze zal.:no:
My jestesmy juz po chrzcinach...malutka grzeczna w kosciele byla,jak ja ksiadz woda lal nawet nie zaplakala:-D
Musze uciekac,innym razem napisze wiecej,bo teraz nie mam czasu(malutka).
 
Czesc,ja sie melduje...dawno mnie nie bylo.Interesuje mnie to co napisala pscola o autostradzie otwartej...Moj maz bedzie jechal po moich rodzicow na swieta wiec dobra wiadomosc dla mnie:tak:bo bedzie jeszcze szybciej...ja do siebie na slask (pochodze z miejscowosci za Opolem 60 km. w kierunku Czestochowy)mam 900 km, ale duzo czasu sie wlasnie traci przejezdzajac przez Boleslawiec i wiochy...a na pomorze do meza 1100 i tam to jest tragedia,bo 450 km. trzeba przez polske przejechac i to takimi drogami,ze zal.:no:
My jestesmy juz po chrzcinach...malutka grzeczna w kosciele byla,jak ja ksiadz woda lal nawet nie zaplakala:-D
Musze uciekac,innym razem napisze wiecej,bo teraz nie mam czasu(malutka).

Ja tez sie melduje i potwierdzam-nowa autostrada o wiele szybciej.My do Katowic jechalismy i zaoszczedzilismy jakies poltorej godziny....Szkoda tylko ze ubikacji malo hihi,ale z czasem pewnie bedzie wiecej;-)
 
Jakas tu okropna cisza na tym watku:-(
Ja mialabym pytanie.Bo bylam z mala na U3 14 wrzesnia teraz bede robic termin na U4...musze czekac bo moja lekarka se wolne zrobila i przychodnia zamknieta do 6 listopada.Mam czas niby z tym U4 do 15 grudnia ale musze zrobic predzej bo mala jeszcze na nic nie byla szczepiona,lekarka jak bylam na U3 powiedziala,ze dopiero od 3 miesiaca szczepia...Troche mi to dziwne:dry: bo na sierpiowkach 09 juz wszystkie maluszki poszczepione(i to nie raz) tylko nie moja.
No a co do tego pytania...jak pojade na U4 to lekarka bedzie tez malej bioderka sprawdzac??Bo czytam na sierniowkach,ze na to robia osobne terminy...
Tzn. chodzi mi o to,ze tutaj te cale U3,U4,U5 itd. to wytarczy i nie trzeba robic zadnych dodatkowych terminow i badan??Sorry,ze ja taka ciemna,ale to moje pierwsze dziecko i nie odnalazlam sie jeszcze w tej nowej rzeczywistosci;-)Tymbardziej TU.
 
Jolka-mojej malej stawy badali przy każdym bilansie wiec i ty pewnie nie będziesz musiała robić żadnych terminów.Ale wiadomo...co region to inne zwyczaje :sorry:.
A co do szczepień w Polsce i w Niemczech to nieco się różnią
 
Jolka mi sie wydaje ze to tez zalezy od Praxis...U nas robia wszystko od Usg po badania krwi i moczu...Oprocz "U " mialam terminy na szczepienia...ALe to juz Ci dadza wszystko po kazdym "U"...zawsze dostalam karke z terminem i przychodzilam...No chyba ze dziecko zachoruje to trzeba przesunac...
Patrzylam wlasnie w ksiazeczke szczepien i tam pierwsza jest 08.08.2006 a moja corka urodzila sie 01.06.2006 wiec dwa miesiace pozniej...
 
reklama
jejku dziewczyny zwariuje



bylam dzisiaj w juz drugiej restauracji z okazji komuni i sie zastrzele ..........

pierwsza to byl niewypal jakich malo
mala , ciasna , ciemna spelunka , a z zewnatrz taka pieknaaaaaaaaaaaa

druga super , nie za droga , polska mloda szefowa , polka w kuchni i wogole cala sala , jasna , cudna i wszystko pasuje

ceny 20 za doroslych 15 za dzieci (euro)
problem w tym , ze mam 22 doroslych , 12 dzieci
wynosi mnie....................... 620 euro
bez napojow i te sa najdrozsze , ja pojde z torbami
mikolaj
gwiazdka
styczen 9 urodziny mauricea , 13 mojej mamy , 31 dziadka
luty 15 emilki 4

18.04.2010 komuniaaaaaaaaaaaaaa :(:(:(

KREDYT CZY KULKA W LEB ; PORADZCIE HIHI
nie zartuje jakos dam rade i jak z tym sobie poradze to szukam bogatego faceta hihihi
zeby splacal dlugi


hahahahahahahahaha
 
Do góry