reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam osób które spotkały się z powikłaniamy po znieczulenu-uszkodzenie nerwów

Czy jestem jedyna u ktorej ZZO nie zadzialalo ???
Wkuwali sie 3 razy i powiedzieli ze za 20 min poczuje roznice...
nie poczulam :baffled: !
 
reklama
Miałam ZO w 2008.Nie wyjęto cewnika zaraz po porodzie. Nie kazano mi leżeć. Od około 13:20 do następnego dnia rano, miałam cały ten cewnik w plecach.Dopiero po zrobieniu afery wyjęli mi go. Około 6 mc później zaczęły pojawiać się u mnie ataki bólowe odcinka lędźwiowego.W ciągu paru lat okazało się że mam masywną przepuklinę + 2 mniejsze.Od 2014 roku po ataku rwy kulszowej mam polineuropatię i brak czucia w prawej stopie.Operacja w 2016 nie miała efektu WOW. Każdy jeden lekarz pyta o to czy miałam wypadek/uprawiałam sporty ekstremalne.A ja obstawiam tą igłę od cewnika...
 
Witam serdecznie!

Poszukuje osób które spotkały się lub przeżyły powikłania po znieczuleniu zewnątrzoponowym lub podpajęczynówkowym.Chodzi mi głównie o uszkodzenie nerwów lub korzeni nerwowych.Będe bardzo wdzięczna za informacje.
Lekarz wbijał się 3 razy... Przez jedno wbicie prądu w nodze za 3 już się udało. Podczas CC kłucie w uszach saturacja spadła do 40. 2 dni po nie widziałam na oczy ręce język wszystko zdretwialo, ból głowy, czułam zapach jak przy znieczuleniu ogólnym. Na szczęście przeszło po około 3 godzinach a bardzo się bałam. W karcie oczywiście nic nie zapisane...
 
Lekarz wbijał się 3 razy... Przez jedno wbicie prądu w nodze za 3 już się udało. Podczas CC kłucie w uszach saturacja spadła do 40. 2 dni po nie widziałam na oczy ręce język wszystko zdretwialo, ból głowy, czułam zapach jak przy znieczuleniu ogólnym. Na szczęście przeszło po około 3 godzinach a bardzo się bałam. W karcie oczywiście nic nie zapisane...
16 lat się spóźniłaś z odpisaniem na ten post 😆😆
 
Do góry