reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

szukam osób z mutacją MTHFR C 677T

0202oliwcia

Fanka BB :)
Dołączył(a)
28 Wrzesień 2016
Postów
2 298
Miasto
Centrum Polski nad Wisłą
Witam jestem posiadaczka Mutacji Gentu MTHFR C 677T - Heterozygota dowiedziałam się o niej niespełna tydzień temu zakładam ten wątek ponieważ nie znalazłam podobnego a szukam osób z tą bądź podobną mutacją.
Przepraszam za błąd ,który wkradł mi się w Tytule ale nie wiem jak to zmienić :-(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja wiem od jakiś dwóch tygodni jaka suplementację stosujesz???

Suplementację mam rozpisaną przez dietetyka. Zmetylowane formy kwasu foliowego, tmg, wit. B, D, omega... musisz udać się do jakiegoś lekarza, który po badaniach Ci to rozpisze ... przy tej mutacji mamy OK. 30% zdolność do wydalania toksyn wiec trzeba tez uważać na jakość jedzenia i kosmetyków :( dużo tego ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Suplementację mam rozpisaną przez dietetyka. Zmetylowane formy kwasu foliowego, tmg, wit. B, D, omega... musisz udać się do jakiegoś lekarza, który po badaniach Ci to rozpisze ... przy tej mutacji mamy OK. 30% zdolność do wydalania toksyn wiec trzeba tez uważać na jakość jedzenia i kosmetyków :( dużo tego ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
No niestety wiem :-( mi gin przepisał femibion Natal 1, kwas foliowy zmetylowany Swansona , acard i b12 metylokobalamine zastanawiam się jeszcze czy nie dokupić sobie b6 niby nic o tym nie mówił ale z tego co wyczytałam to pomaga obniżać Homocysteine u mnie jest ona 14.50 a ty jaka masz ??
 
Ja mam homocysteine 10 - biorę na to TMG - suplement amerykański z NOW - zamówiony na iHerb. Jesteś z Wawy? Mnie prowadzi dietetyk i boje się, że gdy powiem ginekologowi o MTHFR to w ogóle nie będzie wiedział o co chodzi .... przygotowuje się do ciąży i to dla mnie ważne :( a co mówi Twój ginekolog? Jest szansa na zdrowego dzidziusia?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
No niestety wiem :-( mi gin przepisał femibion Natal 1, kwas foliowy zmetylowany Swansona , acard i b12 metylokobalamine zastanawiam się jeszcze czy nie dokupić sobie b6 niby nic o tym nie mówił ale z tego co wyczytałam to pomaga obniżać Homocysteine u mnie jest ona 14.50 a ty jaka masz ??

Wg mojej dietetyczki homocysteina powinna być 7-8, teraz na początku stycznia będę sprawdzać jej poziom, bo suplementują się już od sierpnia i zobaczymy jak wyjdzie ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Maryn ja suplementuje od nie całych dwóch tygodni więc przede mną jeszcze daleka droga..... mój gin twierdzi że wystarczy homocysteina na poziomie 10 ale ja nie chce ryzykować i wolę trochę poczekać i zbić bardziej .
Jestem z włocławka zdaniem mojego gina jest możliwość urodzenia zdrowego maluszka ale na pewno od pozytywnego testu mam brać codziennie zastrzyki z Clexane plus do 5 miesiąca acard
A w twoim przypadku ta homocysteina na poziomie 10 jest od sierpnia???
 
Maryn ja suplementuje od nie całych dwóch tygodni więc przede mną jeszcze daleka droga..... mój gin twierdzi że wystarczy homocysteina na poziomie 10 ale ja nie chce ryzykować i wolę trochę poczekać i zbić bardziej .
Jestem z włocławka zdaniem mojego gina jest możliwość urodzenia zdrowego maluszka ale na pewno od pozytywnego testu mam brać codziennie zastrzyki z Clexane plus do 5 miesiąca acard
A w twoim przypadku ta homocysteina na poziomie 10 jest od sierpnia???

Tak - jak tylko sprawdziłam homocysteine to była 10. Teraz mam sprawdzić czy spadła. Ja jadę do ginekologa do Warszawy i mam nadzieje, że będzie wiedział co z tym zrobić :( ogólnie lekko mnie to podłamało, ale staram się myśleć pozytywnie :*


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kochana u mnie homocysteina 14,50 jak zobaczyłam wynik to myślałam że z krzesełka spadnę , Trzymam kciuki za wizytę u gina daj znać co ci powiedział na wizycie bo też jestem ciekawa . Co do pozytywnych myśli to chyba nie mamy innego wyjścia kochana
 
Do góry