reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

szukam osób z mutacją MTHFR C 677T

Masz rację Oliwcia, dlatego pisałam wcześniej, że ten wątek jest szczęśliwy i każdej z Nas przyniesie dobre wieści:)

Mnie dzisiaj dopadł ból gardła. Córka i mąż przeziębieni, więc tylko czekałam, kiedy na mnie padnie, i padło dzisiaj. Boli gardło:( Płukanki wodą z solą, syrop z cebuli się robi, herbata z cytryną będzie na śniadanie i mam p r e n a l e n w saszetkach to też wezmę i tabletkach do ssania i mam nadzieję, że pomoże. Aaa mam jeszcze tantum v e r d e do psikania gardła. Mam jeszcze czosnek w kapsułkach, więc po takim zestawie powinnam wypędzić wirusa!!;-)
 
reklama
Gratulacje Hajmal:biggrin2:
Mnie tez brało przeziębienie,ale jakoś domowymi sposobami podzialalam i daje radę:)
Wizytę ustaliłam na nast.piątek, ale chyba zmienię, bo mężowi nie pasuje,a chce być na każdej wizycie... a poza tym, wiem,ze to głupie,ale zawsze w razie złych wieści nie będę sama... Ale myślę pozytywnie póki co. Przed wizytą dopiero zrobię kolejną bete żeby się nie stresować. Czuję sie dobrze, chociaż w poprzednich ciążach też czułam się dobrze i to nic dobrego nie wróżylo.
Od kiedy miałyście mdłości? Narazie z objawów to tylko ból piersi aa i spałam dziś popołudniu.
Mam nadzieję,że ten wątek i dla mnie będzie szczęśliwy tak jak piszecie:)
Ni kusia super, że maleństwo takie duże, na pewno cudownie się to słyszy:)
Kłuję się fraxiparine codziennie i nawet się cieszę na te zastrzyki,bo zawsze czuje jakoś,że jestem "chroniona":)
 
Magda napenwo dla ciebie będzie szczęśliwy zobaczysz [emoji8] ja poczułam się źle od 12 tyg, na początku tylko ból piersi potem bóle podbrzusza No i tez dosypianie czasem po południu :) będzie dobrze zobaczysz [emoji8] tym razem się uda tak jak i mi !


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Oliwcia bedzie dobrze, moze to juz tylko o tym nie wiesz.
Jeszcze przejdzie Ci przez mysl ze moglo sie zaczac jutro.

My wreszcie wychodzimy do domu ! Tylko jeszcze papierologia :(

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
1506332279-aaaaaa.jpeg


Pozdrowienia dla cioteczek :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@hajmal nawet nie wiesz jak ja ci zazdraszczam .....

U mnie po wizycie gin twierdzi ze jeszcze z tydzień sie pobujam dostalam skierowanie do szpitala z opcja jeśli do końca tygodnia nic nie ruszy to w poniedziałek mam się stawić na wywołanie ....
Małgonia waży 3400
 
Do góry