reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

szukam osób z mutacją MTHFR C 677T

Czesc:) wizyta super. Nic już się nie odkleja ani nie ma zadnego krwiaka. No i najważniejsze dla mnie przeżycie jak dzidziuś się wiercil:) wy to wszystkie znacie,a ja pierwszy raz w życiu widziałam taki cud:) duży już jest- 3,8cm a to 10tydz. 4dzień. Za dwa tyg.mamy pierwsze prenatalne. Trzymajcie kciuki:)

Co do detektora to dZiękuję za Wasze opinie, przemyslalam to i też myślę,że nie będę tego kupować. Mameginekolog też zaczęłam czytać;)
Nikusia cieszę się,że lepiej się czujesz. Super,że już masz tyle za sobą:) a kopniaczki na pewno są super.

I jeszcze jedno pytanko do Was: bralyscie magnez, jak tak to jaki? Mam brać 3x2,ale powiedział mi,że obojętne jaki... polecicie coś?
A gdzie kupujcie ubrania ciążowe? Ja mam już spory brzuch jak na ten tydzień i wszystko mnie już ciśnie:) ogólnie przytylam 2kg od początku ciąży. I ten rogal do spania? Chce już go zakupić:)
Bardzo się cieszę z tak dobrych wieści, Wiedziałam ze ten wątek będzie szczęśliwy ;-)

Hej - dziewczyny proszę o odpowiedz - jak długo podczas ciąży brałyscie acard i Clexane?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja Heparynę biorę w postaci Neoparin-u od pozytywnej czynności serca czyli ok 7 tygodnia ciąży i będę brać do końca połogu, czyli 6 tygodni po porodzie. Oprócz tego biorę Acard od roku ponad (jak zaczęłam starania) ale jeszcze lekarz się nie określił do kiedy mam go stosować.

Hej ja też mam mutacje. 3 straty za mną. Dzięki lekom mam też synka 20mcy. Ogólnie mam zespół antyfosfolipidowy i pozytywne antycialal tocznia.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Witaj ;-) Kochana powiedz czy starasz się o kolejną dzidzię ?? Sporo u Ciebie dolegliwości, jakie leki brałaś podczas ciąży??
 
reklama
Bardzo się cieszę z tak dobrych wieści, Wiedziałam ze ten wątek będzie szczęśliwy ;-)


Ja Heparynę biorę w postaci Neoparin-u od pozytywnej czynności serca czyli ok 7 tygodnia ciąży i będę brać do końca połogu, czyli 6 tygodni po porodzie. Oprócz tego biorę Acard od roku ponad (jak zaczęłam starania) ale jeszcze lekarz się nie określił do kiedy mam go stosować.



Witaj ;-) Kochana powiedz czy starasz się o kolejną dzidzię ?? Sporo u Ciebie dolegliwości, jakie leki brałaś podczas ciąży??
Zastrzyki z heparyny 2xdziennie aspiryne Wit d i przez 6tyg sterydy . Leki od ciśnienia biorę od 2 poronienia

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 
Lenka88 dużo tych leków, ale widocznie działają, jeśli masz synka. To niesprawiedliwe,że niektóre kobiety muszą aż tak walczyć (chociaż wiadomo,że zrobimy wszystko,co tylko można), a niektóre po prostu zachodzą w ciąże i rodzą dzieci bez problemu, a w ciąży niczym się nie przejmują i nawet o siebie nie dbają... Ale dobrze, że jest jakieś wyjście, możliwości nawet przy kilku schorzeniach. Współczuję strat, ja doświadczyłam dwóch. Teraz jestem w trzeciej ciąży i od początku na lekach z czym wiąże bardzo duże nadzieje.. Pozdrawiam wszystkie dzielne mamuśki, ciężarówki i starajace się:)
 
Lenka88 dużo tych leków, ale widocznie działają, jeśli masz synka. To niesprawiedliwe,że niektóre kobiety muszą aż tak walczyć (chociaż wiadomo,że zrobimy wszystko,co tylko można), a niektóre po prostu zachodzą w ciąże i rodzą dzieci bez problemu, a w ciąży niczym się nie przejmują i nawet o siebie nie dbają... Ale dobrze, że jest jakieś wyjście, możliwości nawet przy kilku schorzeniach. Współczuję strat, ja doświadczyłam dwóch. Teraz jestem w trzeciej ciąży i od początku na lekach z czym wiąże bardzo duże nadzieje.. Pozdrawiam wszystkie dzielne mamuśki, ciężarówki i starajace się:)
Też tak myślę że los nie fair jest... Ale zamiast się zloscic na los stawiam mu czoła tak jak My tu wszystkie

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 
Ja bralam acard rano a clexan wieczorem

Witaj Lenka

Wlasnie nakarmilysmy sie, i moja lala cos nie ma ochoty spac, dobrej nocy



Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej ja też mam mutacje. 3 straty za mną. Dzięki lekom mam też synka 20mcy. Ogólnie mam zespół antyfosfolipidowy i pozytywne antycialal tocznia.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Witaj Lenka bardzo nam Milo cie poznac gratulacje dzidziusia i wspolczuje strat sciskam gorąco

@Magda.Lena87 ja bralam Slow Mag 3*2 najlepiej wybrać taki magnez który jest w czystej postać chodzi o to żeby nie miał w skladzie witaminy B bo przy naszej mutacji jest ona w zwykłej formie nie wskazana jak wiemy wiec po co sie nia dodatkowo faszerowac
Jeśli chodzi o ubrania ciazowe to ja zaopatrywalam sie w H&M
 
reklama
Witaj Lenka bardzo nam Milo cie poznac gratulacje dzidziusia i wspolczuje strat sciskam gorąco

@Magda.Lena87 ja bralam Slow Mag 3*2 najlepiej wybrać taki magnez który jest w czystej postać chodzi o to żeby nie miał w skladzie witaminy B bo przy naszej mutacji jest ona w zwykłej formie nie wskazana jak wiemy wiec po co sie nia dodatkowo faszerowac
Jeśli chodzi o ubrania ciazowe to ja zaopatrywalam sie w H&M
Nie można wracać do tego co było... Teraz skupiam się nad tym żeby synek miał się dobrze. I żeby się kolejny raz udało...

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry