reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

szukam osób z mutacją MTHFR C 677T

Magda to dobre wiesci, niech rosnie zdrowo :)

Zaczelam brac asmag i jest mi jak by troche lepiej i choc mi glupio juz nawet prze d Jasiem chodze na drzenki w ciagu dnia. 26 mam wizyte u endo, musze przrd zrobic badania wiec doloze sobie jeszcze dodatkowe, moze homocysteine, zelazo, i sama nie wiem co jeszcze.
Dzwonilam dzis do testdna, pytalam o wyniki Zosi ale nie ma jeszcze, maja czas do 26 stycznia. Byle by tylko dobrze bylo to moge do lata czekać.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej ja czytam a nie pisze bo nie chce wam tylko marudzic :o8-)
@hajmal koniecznie zrób homocysteine a powiedz mi bierzesz teraz jakieś metyle ?? Może warto sprawdzic jeszcze wit D i b12 ??? Mam nadzieje ze bierzesz jakies witaminy oprocz tego magnezu .. Co do wynikow to sama czekam z niecierpliwoscia na wasz wynik

@ni_kusia słońce tak jak powyżej pisze nasz Hajmalek ;);) to skorcze przepowiadajace wiec nq spokojnie ja ze starsza nie miałam nawet jednego a z Malgosiq tragedia non stoppppppp :errr::eek:
 
@Magda.Lena87 gratuluję, super wieści:) Niech synuś mamusi rośnie zdrowo :)

Ja wczoraj byłam na wizycie u lekarza. Obecnie 34+3. Okazało się, że mała waży 2500 kg, że mam rozwarcie na opuszka i skraca się szyjka. Lekarz twierdzi, że nie dotrzymam do terminu, ale zapowiedział, ze jak dotrwam do 38 tygodnia to kieruje mnie na wywołanie wcześniejsze ze względu na cukrzycę. Cukrzyca była w normie do wczoraj. Dzisiaj od rana fiksują mi cukry, jem to co zawsze a wyniki ponad normę. Troszkę wczoraj sie zdenerwowałam tym rozwarciem, ale nie wiem czy to może mieć wpływ na cukier.... Czytałam, że tak ale nie jestem pewna czy internet to kompetentne źródło informacji. Dzisiaj od rana źle się czuję, słabo mi, nie mam siły, chodzę na toaletę i ten cukier fatalny. Jak dam radę to podjadę do położnej na ktg żeby sprawdziła czy nic się nie dzieje bo mam jakieś złe przeczucia. Wolałabym żeby zaczęło się wcześniej, bo boję się tego wywoływania, ale wiem ze czekanie aż samo się zacznie jest gorsze.... Trzymajcie kciuki by Sarutek jeszcze nie chciał się wypakować, bo troszke jej za wcześnie na powitanie świata....
 
Cześć kobietki ale ten czas leci ..... tak samo jak oliwka tylko czytam wiadomość i nigdy nie mam czasu napisać . Dziękujemy u nas wyszstko dobrze malutka rośnie straszna kluseczka się zrobiła musimy iść na ważenie . Bardzo mało śpi wiec brak czasu na wszystko :D fajnie przyszłe mamusie ze wszystko tak dobrze idzie do przodu i jest niebawem ku końcowi tak ze czekamy na wasze maleństwa . Przypomnijcie mi dziewczyny czy imiona wybrane ? @magda.lena @ni_kusia . @hajmal kobietko trochę może witaminek x @oliwcia narzekaj narzekaj te forum tez jest po to by się wyżalić . ? Prawda dziewczyny ....Dużo zdrówka dla maleństwa wiemy ze Będzie dobrze [emoji11]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
1516356697-5b9bda8683b9ff33-aaaaaa.jpeg
Pochwalę się Vivką jaka duża dziewczynka nam rośnie .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zosia mi wszystko skasowala :(

Biore kwas, b6 i b12, nie codziennie ale biore. Na krew jade we wtorek albo srode w zaleznosci od pogody bo musze z Zosia zrobic 60km w jedna strone.
Na Zosi wyniki wcaz czekam.

Ni kusia bedzie dobrze, pomysl latwiej pojdzie, teraz poleż troche odpocznij, pupa do gory i odpoczywaj.



Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry