reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

szukam osób z mutacją MTHFR C 677T

Po 16 to z domu nie wychodzimy bo strach wyjsc. A jak tu nie wyjsc jak tak ładnie ... masakra... musiałam się pożalić trochę Przepraszam
 
reklama
Oliwcia dobrze ze Niunia będzie miała diagnostykę w szpitalu. Takie badania są ważne i nakieruja na odpowiednie leczenie. Małgosia w końcu zacznie przybierać może taka jej uroda ze jest drobinka. Mojej koleżanki synek ma tez 8 mcy a głównie cycek i nie chce Za bardzo obiadków ani nic innego. I tez ma z nim problem. Tak wiec chyba to nasze mleko jest najlepsze skoro dzieciaczki nie chcą nic innego...
 
Po 16 to z domu nie wychodzimy bo strach wyjsc. A jak tu nie wyjsc jak tak ładnie ... masakra... musiałam się pożalić trochę Przepraszam
Codziennie o stałej porze to mi to na kolkę wygląda kochana :-(
Co do diagnostyki Małgosi to powiem tak dla mnie może byc szczuplutka i nie wiele ważyć ale musi jeść i pić :no::no2:
 
Młoda je espumi-san i delicol i to nie są kolki bo kolki jej minęły po tym pierwszym leku. Byłam dzisiaj u położnej obejrzała wysłuchała i stwierdziła ze wszystko jest ok ze to skok rozwojowy i musimy przeczekać. Dałam jej paracetamol w drodze rozpaczy bo mowie jak pomoze to znaczy ze ja coś boli ale nie zadziałał. Płakała cała drogę do parku uspokoiła się dopiero przy cycu i zasnęła i spała póki wózek jechał. Po południu wsadziłem ja do spacerówki przodem do kierunku jazdy i cała zadowolona była bo wszystko widziała. Oparcie odrobine uniosłem wiec oglądała świat o nie darła się. Będzie najmniejszym dzieckiem w spacerówce na osiedlu hehe. Ale jak to zda egzamin to będę spokojniejsza.
Sara 17 maja skończy 3 miesiące.
 
Ni_kusia pierwsze co się nasuwa to kolka, ale jak mówisz,że to nie to... Może faktycznie jest taka ciekawska i chce sobie oglądać. A to tylko na spacerze się zdarza?:)
Oliwcia masz racje, mała musi dużo pić, zwłaszcza jeśli ma problem z nerką. Mam nadzieję,że w szpitalu ją dobrze zdiagnozuja.
 
Młoda je espumi-san i delicol i to nie są kolki bo kolki jej minęły po tym pierwszym leku. Byłam dzisiaj u położnej obejrzała wysłuchała i stwierdziła ze wszystko jest ok ze to skok rozwojowy i musimy przeczekać. Dałam jej paracetamol w drodze rozpaczy bo mowie jak pomoze to znaczy ze ja coś boli ale nie zadziałał. Płakała cała drogę do parku uspokoiła się dopiero przy cycu i zasnęła i spała póki wózek jechał. Po południu wsadziłem ja do spacerówki przodem do kierunku jazdy i cała zadowolona była bo wszystko widziała. Oparcie odrobine uniosłem wiec oglądała świat o nie darła się. Będzie najmniejszym dzieckiem w spacerówce na osiedlu hehe. Ale jak to zda egzamin to będę spokojniejsza.
Sara 17 maja skończy 3 miesiące.
3 Miesiące zaraz tosz to najgorszy skok rozwojowy my mieliśmy armagedon normalnie trzymaj się kochana (Ps jak ten czas szybko leci )
@Magda.Lena87 Małgosia miała K chociaż ze względu na to ze ja sie bałam nie podać cała ciąża na clexanie i acardzie dla mnie to było zbyt ryzykowne
 
reklama
Ja tez sie balam podania wit K ,ale Zosia ja dostala.

Oliwcia za mna trudny okres, Jas mial w niedziele komunie, jeszcze nie wszystko wrocilo do normy.
 
Do góry