reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

szukam osób z mutacją MTHFR C 677T

reklama
I podziwiam, że mimo bólu nie zrezygnowalyscie z karmienia!

Jak chcesz to wszystko zrobisz. Czasem boli tak bardzo ze nie dajesz rady ja tak miałam przy pierwszej ciazy. Poddałam się po półtora miesiąca ale wyłam z bólu gorzej jak teraz. Ale nie miałam tej świadomości co teraz byłam tez dużo młodsza i w sumie mi wisiało czy będę karmić piersią czy nie. Teraz zrobiłabym wszystko i tak tez się stało. Udało się ;) dlatego jak czujes choć trochę ze jeszcze wytrzymasz karm a powinno być lepiej ;) trzymam kciuki ;)

Hajmal mi będzie szkoda przestać karmić. Będę Sarunie karmić do osiemnastki. A tak serio to dziś stwierdziłam ze czas tak szybko leci i przy dwójce dzieci nagle się okazało ze mam już sporego klopsa a moja ma dzidzia już nie jest taka mała :)
Dziś usiadła mi na bujaku, dobrze ze była przypietą bo byśmy miały wypadek ;p
IMG_0953.JPG
 

Załączniki

  • IMG_0953.JPG
    IMG_0953.JPG
    267,9 KB · Wyświetleń: 765
Jaka slodziunia Sarunia,

mi tez szkoda ja przestac karmic ale Zosia juz nie chce, nawet myslalam zeby do tego wrocic bo mi tak szkoda tego jej niemowlenctwa I bym go przedluzyla ale ona pociumka dwa razy I sie wierci I znow zasie I sie wierci, tak ze to jest takie wymuszone. Nie szuka cyca sama tak jak inne dzieci
 
U nas zosia zaczela wstawac, najpierw tylko w lozeczku a teraz chodzi na czworakach po calym domu I sie spina do wstawania. Dzis przewrocila na siebie kuchenny taboret I ma pierwsze limo.
IMG_20180701_155807.jpg
IMG_20180630_171450.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180701_155807.jpg
    IMG_20180701_155807.jpg
    46 KB · Wyświetleń: 797
  • IMG_20180630_171450.jpg
    IMG_20180630_171450.jpg
    67,3 KB · Wyświetleń: 812
U nas zosia zaczela wstawac, najpierw tylko w lozeczku a teraz chodzi na czworakach po calym domu I sie spina do wstawania. Dzis przewrocila na siebie kuchenny taboret I ma pierwsze limo.
Zobacz załącznik 874145Zobacz załącznik 874146

Jaka słodka:) ale postępu u was. No tak w końcu to już duża panna;)

Ja się martwię ze moja jest za pulchna. 7 kg w wieku 4mcy to trochę dużo... w nocy to tyle żre ze nadążyć nie idzie. Apetyt ma nie wiem po kim hehe mówimy na nią teraz Golonka przez to ze ma udka jak goloneczki ;)
 
Hej śliczne te wasze dzieciaczki :) u nas 9 miesięcy i wreszcie 7 kg Małgosia zasuwa po całym mieszkaniu wisi mi na nogach i ciągle mamaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
wstaje wszędzie i co chwile chodzi przy meblach mamy 4 zęby



 
Ostatnia edycja:
Hej mamusie[emoji8] piękne te wasze maleństwa ale ten czas ucieka masakra ... ni_kusia wyrośnie malutka z tego wyciągnie ja nie ma co się martwić
@hajmal ale świetnie sobie radzi twoja królewna . U nas zaraz 9 miesięcy tu ani raczkowania ani stania na nóżkach ... zaczynam się martwić ... maga leniuszek ...
@oliwcia Małgosia drobinka nasza malutka . Super aktywność , Vivcia tez ma 2 zębale na dole teraz idzie kolejny na gorze .
Buziaki
 
reklama
Do góry