)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Myślisz o sobie, że jesteś złą matką? Czujesz się smutna, bezsilna, a może zyjesz w ciągłym strachu i obwinianiu siebie? Obejrzyj mądrą, szczerą rozmowę z jedną z babyboomowych mam na temat depresji poporodowej. Może odnajdziesz w niej siebie i pozwolisz sobie pomóc. A może znasz kogoś, kto potrzebuje pomocy. Kliknij i zobacz
reklama

szukam osób z mutacją MTHFR C 677T

Rozwiązania
0
Po stratach moim problemem jest to, że nie potrafię teraz zaufać lekarzowi ☹2 dni temu byłam u Pani profesor i wydaje się być konkretna, przynajmniej coś wie na temat mutacji. Do tej pory brałam Prenatal uno (teraz zmieniłam na femibion 1) i folian 600 z aliness.
Oliwcia czy mogłabyś też podzielić się tym co u Ciebie się sprawdziło?

reklama

hajmal

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Zagladam czasami,

Olivcia kiedy Ty masz termin?

0202oliwcia

Fanka BB :)
Miasto
Centrum Polski nad Wisłą
Rozwiązania
0
Zagladam co jakis czas ale nikt sie nie odzywa a pisac na pusto nie lubie ... Piotrus urodzil sie 11 Czerwca (7dni po TP) z waga 4050 g 57 cm SN dzis konczy 3 tyg mega szybko zasuwa ten czas ogolnie mamy problemy brzuszkowe i nie jest lekko ale dajwmy rade ..

IMG_20190702_133651_275.jpeg
received_457574341482863.jpeg

Magda.Lena87

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Cześć dziewczyny! Oliwcia cieszę się, że będziesz miała /masz chłopczyka? Nie wiem na jakim jesteś etapie,ale tak dawno pisałaś, że chyba już po porodzie? hehe. Mój maluch to ancymon jakich mało, ale jest cudowny. Już ponad 13 miesięcy! Tak to leci! Cieszę się, że na Was trafiłam przed ciąża i w czasie ciąży. Byłam spokojniejsza dzięki Wam. Pozdrowienia dla wszystkich, szczególnie Oliwci, Hajmal i Karoliny :) :);)

Magda.Lena87

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
O matko! Teraz dopiero zauważyłam wpis, bo jakoś przeskoczylam do poprzedniej strony. Oliwcia gratulacje! Śliczny chłopczyk!

reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

"Ono jest całym moim światem" - konkurs z Cebuszką

Zgłoszenia przyjmujemy do 14/08/2019

Konkurs

Konkurs! Złóż życzenia Befado i wygraj świetne nagrody!

Zgłoszenia przyjmujemy do 01/09/2019

Konkurs

Back to school – konkurs z 5.10.15.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/08/2019

Nowe pytania

Do góry