reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

szukam osób z mutacją MTHFR C 677T

Po stratach moim problemem jest to, że nie potrafię teraz zaufać lekarzowi ☹2 dni temu byłam u Pani profesor i wydaje się być konkretna, przynajmniej coś wie na temat mutacji. Do tej pory brałam Prenatal uno (teraz zmieniłam na femibion 1) i folian 600 z aliness.
Oliwcia czy mogłabyś też podzielić się tym co u Ciebie się sprawdziło?
 
reklama
Zagladam co jakis czas ale nikt sie nie odzywa [emoji136][emoji20] a pisac na pusto nie lubie ... Piotrus urodzil sie 11 Czerwca (7dni po TP) z waga 4050 g 57 cm SN dzis konczy 3 tyg [emoji173] mega szybko zasuwa ten czas [emoji85][emoji87] ogolnie mamy problemy brzuszkowe i nie jest lekko ale dajwmy rade ..

IMG_20190702_133651_275.jpeg
received_457574341482863.jpeg
 
Cześć dziewczyny! Oliwcia cieszę się, że będziesz miała /masz chłopczyka? Nie wiem na jakim jesteś etapie,ale tak dawno pisałaś, że chyba już po porodzie? hehe. Mój maluch to ancymon jakich mało, ale jest cudowny. Już ponad 13 miesięcy! Tak to leci! Cieszę się, że na Was trafiłam przed ciąża i w czasie ciąży. Byłam spokojniejsza dzięki Wam. Pozdrowienia dla wszystkich, szczególnie Oliwci, Hajmal i Karoliny :) :);)
 
O matko! Teraz dopiero zauważyłam wpis, bo jakoś przeskoczylam do poprzedniej strony. Oliwcia gratulacje! Śliczny chłopczyk!
 
reklama
Do góry