reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

szukam osób z mutacją MTHFR C 677T

HIMOCYSTEINA
Odebrałam wyniki homocysteina i norma to 5-12 a ja mam 10.2.
Niby w normie ale wysoki wynik. Czytałam, że może to być mutacja genu mthfr... Czy któraś miała podobny wynik homocysteiny?
Jestem po poronieniu. Badałam około 2tyg temu i miałam homocysteine około 10. Mam mutacje genu MTHFR . Jestem po rozmowie z genetykiem.
Przyjmuje folian 0,400 i femibion 0
 
reklama
HIMOCYSTEINA
Odebrałam wyniki homocysteina i norma to 5-12 a ja mam 10.2.
Niby w normie ale wysoki wynik. Czytałam, że może to być mutacja genu mthfr... Czy któraś miała podobny wynik homocysteiny?
Ja miałam 13. Czy nawet więcej. Podstawowa sprawa to zrobić badanie kwasu i b12. Wtedy dobrać suplementacje. Najlepiej żadnych mieszanych form nie przyjmować
 
Też mam mutacje Mthfr c677 heterozygoty.Mam są sobą 3 wczesne poronienia.Ostatnie mc temu.Serce przestało bić...Jak byłam w 5t ciąży badalam homocysteine i była na poziomie 11.55 później spadała ale ciaza się zatrzymała w 6t3d.Czy zachodzenie w ciaze przy tak wysokiej homocysteinie mogło ja zatrzymać?
 
Też mam mutacje Mthfr c677 heterozygoty.Mam są sobą 3 wczesne poronienia.Ostatnie mc temu.Serce przestało bić...Jak byłam w 5t ciąży badalam homocysteine i była na poziomie 11.55 później spadała ale ciaza się zatrzymała w 6t3d.Czy zachodzenie w ciaze przy tak wysokiej homocysteinie mogło ja zatrzymać?
Podłączam się do pytania ☺️
Ja miałam homocysteina ponad 15 a lekarze wydawali się nie widzieć w tym problemu...
 
Też dużo czytałam na ten temat..Zastanawia mnie jeszcze od kiedy najlepiej brac heparyne? Ostatnio bralam od bojaceho serca i nie wiem czy nie za późno bo niestety nie pomogla ..
 
Też dużo czytałam na ten temat..Zastanawia mnie jeszcze od kiedy najlepiej brac heparyne? Ostatnio bralam od bojaceho serca i nie wiem czy nie za późno bo niestety nie pomogla ..
Ja brałam od testu. W zasadzie 5 dni czekałam. Na wizytę i od razu zaczęłam brać w tym 5 tygodniu. I cały czas acard 75, od tego 5 tygodnia 150
 
reklama
Do góry