reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

szukam osób z mutacją MTHFR C 677T

Witajcie dziewczynki, dawno oj dawno mnie tu nie było ale wpadłam choć na chwilkę.
Oliwcia jak tam Małgonia ?
Wszystkim starającym sie życzę spełnienia marzeń :)
Hej słonko [emoji3590] dawno Cie tu nie widziałam... U nas jakoś Leci Gosia Chodzi do przedszkola ( choć od dziś już nie przez [emoji146] [emoji29]) ogólnie nie jest źle Zdrowotnie chyba też zaczyna się wszystko u niej normować choć dmuchamy na nią bo ma słabe kości i w ogóle...
A jak tam u Was co słychać???
 
reklama
Hej dziewczyny robiłam dziś homocysteine. (6miesiecy po poronieniu jestem)
Kwas foliowy -17
B12-ponad 600
Czy sądzicie, ze taka wysoka witb12 to coś zlego🤔 może się nie wchłania tylko zostaje w krwi
Kupiłam ta metylowana i kwas foliowy tez
 
Hej dziewczyny robiłam dziś homocysteine. (6miesiecy po poronieniu jestem)
Kwas foliowy -17
B12-ponad 600
Czy sądzicie, ze taka wysoka witb12 to coś zlego🤔 może się nie wchłania tylko zostaje w krwi
Kupiłam ta metylowana i kwas foliowy tez

Bardzo dobry poziom b12, norma jest chyba do 900 albo 1000? Przy mthfr lepiej trzymać wysoki poziom jak najbardziej bierz metylowaną ;)
 
Witam. Właśnie odebrałam wyniki badań genetycznych. Mutacja mthfr c677t oraz mutacja 675 (4g/5g) w genie pai-1 (serpine1). Wszystko w zakresie heterozygoty. Ktoś że starających już przez nie przechodził i może powiedzieć coś na temat suplementów ania? Biorę B12 w formie metylowanej, aktywny kwas foliowy (w tym metylowany) oraz acard 150. Czy coś jeszcze powinnam brać? Jak to u Was wyglądało?
 
reklama
reklama
Do góry