reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

szukam osób z mutacją MTHFR C 677T

A aż chce mi sie bluznic doslownie .... Boli mnie bark, kark, łopatka, żebra, pierś wszystko po lewej stronie zaczęło mnie bolec w piątek jutro już bedzie tydzień w niedziele było lepiej a wczoraj znow zaczęło mnie bardziej napiepszac bralam przeciwbólowy dzisiaj tez eh :-(
 
reklama
@ni_kusia napewno wkrótce się uda , [emoji9] musi!!!! Zaraz wakacje plaża słońce wyjazdy itp głowa zajęta czym innym :)Baw się a mysle ze nim się zorientujesz na teście pojawią sie 2 kreseczki :D Co do mojego samopoczucia to średnio za mną 20 tydz a ciagle mam mdłości i kiepskie samopoczucie , dzien jest dobrze dzien nie koniecznie . Twarz jak u monstrum same wypryski [emoji9]. @0202oliwcia a moze to jakies nerwobóle ??? Właśnie tak łapia ze jedna strona ciała jest obolała ... Proponuje melisę . Moze to jakies nerwy sprzed paru miesięcy nie koniecznie teraz cos sie odbiło odrazu . Chyba se Wczensiej nie doczytałam i jest jakis inny powód . Buziaki dziewczyny [emoji9]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@ni_kusia napewno wkrótce się uda , [emoji9] musi!!!! Zaraz wakacje plaża słońce wyjazdy itp głowa zajęta czym innym :)Baw się a mysle ze nim się zorientujesz na teście pojawią sie 2 kreseczki :D Co do mojego samopoczucia to średnio za mną 20 tydz a ciagle mam mdłości i kiepskie samopoczucie , dzien jest dobrze dzien nie koniecznie . Twarz jak u monstrum same wypryski [emoji9]. @0202oliwcia a moze to jakies nerwobóle ??? Właśnie tak łapia ze jedna strona ciała jest obolała ... Proponuje melisę . Moze to jakies nerwy sprzed paru miesięcy nie koniecznie teraz cos sie odbiło odrazu . Chyba ze Wczensiej nie doczytałam i jest jakis inny powód . Buziaki dziewczyny [emoji9]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nukusia uda sie w koncu. Badz dobrej mysli. Ja tez tego nie bralam ale czytalam ze duzo dziewczyny biora, jeszcze jakies ziolka pija i olej z wiesiolka.


Oliwcia bylas u lekarza. Moze jakas rehabilitacja czy masaz by pomogly.

U mnie jak to u mnie, do nadczynnosci i wysokiego cisnienia dolaczyla jeszcze cukrzyca ciazowa. Wczoraj bylam na kontroli malej siusiak nie urósł jak na razie. Wazy ok 348g i wiecej nie wiem. Oprocz tego ze jest tak gdzieś 6 dni mniejsza od terminu. Nastepna wizyta dopiero 16 czerwca


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nukusia uda sie w koncu. Badz dobrej mysli. Ja tez tego nie bralam ale czytalam ze duzo dziewczyny biora, jeszcze jakies ziolka pija i olej z wiesiolka.


Oliwcia bylas u lekarza. Moze jakas rehabilitacja czy masaz by pomogly.

U mnie jak to u mnie, do nadczynnosci i wysokiego cisnienia dolaczyla jeszcze cukrzyca ciazowa. Wczoraj bylam na kontroli malej siusiak nie urósł jak na razie. Wazy ok 348g i wiecej nie wiem. Oprocz tego ze jest tak gdzieś 6 dni mniejsza od terminu. Nastepna wizyta dopiero 16 czerwca


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Słonko który dokładnie tydzień i dzień ciąży miałaś podczas tego usg co twoja córcia ważyła 348 g ???? moja też jest o tydzień młodsza , a wizytę mam 3 czerwca więc troszkę wcześniej niż ty .
U rodzinnego byłam wszystko ok najprawdopodobniej mała plus macica mi tam uciskają i dlatego taki ból się pojawia :o jakie masz obecnie takie na co dzień ciśnienie ??? lipa kurde jeszcze i ta cukrzyca Ci się przypałętała ciągle coś matko boska czy my nie możemy mieć wreszcie spokoju???
 
Dokladnie to byl 20,1tc za tydzien mam prenatalne to sie dowiem wiecej, bo to usg w gabinecie to ma takie srednie wiec na razie sie nie stresuje.
Zapomnialam napisac ze gin mowil o zastrzykach na rozwoj pluc. W 30 tc mam isc do szpitala zeby mi je podali. Tylko ze to dla mnie bedzie ostatni tydzień lipca najwieksze upaly.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cisnienie mam 120-144/75 -88 na dopegytcie 1x dziennie


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@hajmal a czemu już rozmawiacie o tych zastrzykach nie za szybko ??? na ile miała byś wtedy iść do tego szpitala ??
co do twojego usg i tego że twoja niunia jest o tydzień młodsza to powiem Ci tak u ciebie 20+1 i mała ma 348 g a moja też jest tydzień do tyłu a 19+6 tc miała 251 g :sad:
Ciśnienie masz spore kochanie u mnie standard to 90/50

A i pokaż nam brzuszek <3
 
reklama
Lekarz tak powiedzial, ze wzgledu na wszystkie moje dolegliwosci, szyjke i szew na macicy. Pewnie pojde na 3-4 dni choc bede go chciala uprosic by przyjsc popoludniu i by mi sie to za dobe liczylo.
Lekarz mi mowil ze jest ok ale na tym wydruku pisze termin porodu o tydzien pozniej niz w rzeczywistosci mam z om.
Cisnienie masz fajne. Ja mam to wszystko cukrzyce i niedoczynnosc, nadcisnienie ciazowe. Gin w pierwszej ciazy mi powiedzial ze to takie uczulenie na ciaze. Przeszlo wtedy po porodzie wiec i moze teraz tez przejdzie.

Pokaze brzuszek ale jak ubiore sobie cos mniej workowatego :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry