reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam piosenki

marzena9

Fanka BB :)
Dołączył(a)
19 Październik 2005
Postów
2 976
Aż mi zal zakladac nowy watek ale z czasem moze sie przyda...

szukam piosenki "pamiętasz, była jesień" do slow Przybylskiej. jakby ktos mial to niech sie z kolezanka podzieli
prosze, prosze, prosze...
icon_rolleyes.gif


marzena9@poczta.fm
pozdrawiam
jakby co to ja tez moge czyms sie podzielic chociaz to nielegalne i wsadzaja do wiezienia :szok:
 
reklama
Marzena moze juz masz ale wrzuce tu:

Pamiętasz, była jesień,
Mały hotel "Pod różami", pokój numer osiem.
Staruszek portier z usmiechem dał nam klucz.
Na schodach niecierpliwie
Całowałes po kryjomu moje włosy.
Czy więcej złotych lisci było,
Czy twych pieszczot, miły,
Dzisiaj nie wiem już.

Odszedłes potem nagle, drzwi otwarte,
Lisć powiewem wiatru padł mi do nóg,
l wtedy zrozumiałam: to się kończy,
Pożegnania czas już przekroczyć próg.

Pamiętasz, była jesień,
Pokój numer osiem, korytarza mrok.
Już nigdy nie zapomnę hoteliku "Pod różami",
Choć już minał rok.

Kochany, wróć do mnie, ja tęsknię za toba.
l niech rozstania, kochany, nie dziela nas już,
Pociagi wstrzymać, niech nigdy już listonosz
Złych listów nie przynosi pod hotelik "róż".

Skopiowany ze strony http://tekstpiosenki.emuzyka.pl/876/4.html;-)
 
wielkie dzieki tylko ze ja durna nie napisalam ze chodzi mi o plik muzyczny, mp3 lub podobny :zawstydzona/y: :zawstydzona/y: :zawstydzona/y: No moja wina!
 
Marzena postaram sie wieczorkiem jak znajde czas sciagnac Ci ta piosenke i przesle Ci na maila lub plikiem na gg:-D ale nie obiecuje...:zawstydzona/y:
 
Pati ja ja w sumie odkrylam dzieki tobie - tz. strone muzyczna tej strony (o ile mozna tak powiedziec);-) Wczesniej ogladalam tam tylko video i jakos nie przyszlo mi do glowy aby spojrzec na muzyke i clipy. Dopiero jak zamiescilas te swoja poranna piosenke to mi sie oczy otworzyly:-):-)
 
W takim razie polecam na tej stronie zapuscic dzieciom Ilone :-D
Super animowane teledyski...i sliczne kolorki wiec moja niunia siedzi zahipnotyzowana... sadzam w krzeselku do karmienia przed monitorem i mam kilka chwil dla siebie:-D:-D:-D
 
reklama
Do góry