reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam pocieszenia i porad

reklama
Nie ma takiej możliwości :)
Bzdura. Powiem wprost, nie przeżywasz nic niespotykanego. Każda kobieta po stracie ma podobne emocje i kazda musi sie nauczyć z nimi radzić. Jak mi córka zmarla na rękach to też potem spotykałam koleżanki z terminem w okolicach naszego i widziałam, jak duze mielibysmy już dziecko. Bolało? Tak. I pozwalałam sobie na te emocje, a nie kisiłam w sobie gniewu na cały świat i wszystkie ciężarne. Przeszło z czasem.

Ty w sobie to pielęgnujesz, to nie przejdzie Ci nigdy.
 
reklama
Dodałabym już tylko, że często dziecko nie leczy traum po tym co przyszliśmy. I warto zadbać o swoją głowę zanim sprowadzimy na świat nowe życie. Dziecko i ciąża zbyt często okazuje się nie wystarczającym lekarstwem na to wszystko co wcześniej nas zraniło i kończy się to tragicznie. A przed przyjściem na świat nowego człowieka nie tylko o ciało powinnismy zadbać, ale i o głowę. A może przede wszystkim o głowę
 
Do góry