reklama

szukam pomysłu na strój dla syna

Temat na forum 'Dzieci urodzone w listopadzie 2004' rozpoczęty przez pchelka29, 13 Marzec 2010.

1. pchelka29

pchelka29 listopad_2004

Kod:

Kod:

Witam was serdecznie nie wiem już gdzie mam szukać i gdzie pisać.
    Mój syn potrzebuje do przedszkola stroju, ma być ... Wielkanocą :-D.
    Nie mam żadnej koncepcji i pojęcia jak przygotować dla niego strój. Licze na waszą pomoc. Z góry dziękuję :-)

Ostatnia edycja: 21 Czerwiec 2010
  2. dmuchawiec

dmuchawiec lipcóweczka'09,

:-D:-D:-D No to faktycznie ciężka sprawa. Moze wzorzysteobszerne ubranko (bo pisanki we wzorki) - taka bluzka - bombka z gumka na dole z duzym białym kołnierzykiem uszytym z serwetki (jak do koszyczka ze swięconka), plus do tego kapelusz z piórkami, bazimi kotkami (czy jak tam to sie pisze). A w ręku koszyk z jajkami, albo kurczątkami. Albo duzy pluszowy królik pod pacha?:-D

Powodzenia!:-)

3. reklama
  4. pchelka29

pchelka29 listopad_2004

Wiem że są dzieci przebrane za jajka i pisanki, jest wiosna i są króliki, dlatego nie wiem co przygotować ale dzieki za pomysł, kapelusz na pewno sie przyda.
    Może któraś z Was ma jeszcze jakieś ciekawe pomysły? mam na przygotowanie stroju 2 tygodnie :)

Ostatnia edycja: 19 Marzec 2010
  5. pchelka29

pchelka29 listopad_2004

nadal szukam pomysłów, może macie jakieś?

6. pchelka29

pchelka29 listopad_2004

aaa kurczaczki też są

7. NikaKika

NikaKika Aktywna w BB

możesz przyczepić mu bazie, a możesz pojchać bardziej religijnie, czyli zró noc i może jakiś t-shirt z narysowanymi scenkami z biblii i pisankami i kurczakiem i królikiem i święconką- taka cała tradycja in one piece?

Poleć forum