reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

szukam pomysłu na strój dla syna

pchelka29

listopad_2004
Dołączył(a)
23 Czerwiec 2009
Postów
43
Miasto
pomorskie
Kod:
Kod:
Witam was serdecznie nie wiem już gdzie mam szukać i gdzie pisać.
Mój syn potrzebuje do przedszkola stroju, ma być ... Wielkanocą :-D.
Nie mam żadnej koncepcji i pojęcia jak przygotować dla niego strój. Licze na waszą pomoc. Z góry dziękuję :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
:-D:-D:-D No to faktycznie ciężka sprawa. Moze wzorzysteobszerne ubranko (bo pisanki we wzorki) - taka bluzka - bombka z gumka na dole z duzym białym kołnierzykiem uszytym z serwetki (jak do koszyczka ze swięconka), plus do tego kapelusz z piórkami, bazimi kotkami (czy jak tam to sie pisze). A w ręku koszyk z jajkami, albo kurczątkami. Albo duzy pluszowy królik pod pacha?:-D

Powodzenia!:-)
 
Wiem że są dzieci przebrane za jajka i pisanki, jest wiosna i są króliki, dlatego nie wiem co przygotować ale dzieki za pomysł, kapelusz na pewno sie przyda.
Może któraś z Was ma jeszcze jakieś ciekawe pomysły? mam na przygotowanie stroju 2 tygodnie :)
 
Ostatnia edycja:
możesz przyczepić mu bazie, a możesz pojchać bardziej religijnie, czyli zró noc i może jakiś t-shirt z narysowanymi scenkami z biblii i pisankami i kurczakiem i królikiem i święconką- taka cała tradycja in one piece?
 
Do góry